Відбувся у четвер 19 травня 2022 року о 18:00
«Стратегії подолання наслідків психологічної травми у педагогів засобами арттерапії»
психологиня в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арттерапевтка; керівниця громадської...читати все
психологиня в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арттерапевтка; керівниця громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада»; членкиня робочої групи при МОН України, членкиня експертної комісії із затвердження профілактичних та корекційно-розвиткових програм.
приховати75 грн.
до 19 травня включно
90 грн.
з 20 травня
У складних соціальних умовах організм людини максимально мобілізує власні ресурси і спрямовує їх на єдину задачу: фізичне виживання.
З часом ситуація змінюється і наша психіка, фізіологія починає «розширювати» коло завдань. В цей час накопичена напруга починає активно себе проявляти. Ці механізми розглянемо під час вебінару.
Що відбувається з нами? На які сюрпризи в самопочутті очікувати найближчим часом? Як знизити (а якщо вдасться, частково нейтралізувати) наслідки пережитого стресу?
Арттерапія – екологічний, безпечний та доступний терапевтичний напрямок, який зручно використовувати самостійно (без участі терапевта). Щоправда, глибокі системні зміни без залучення спеціаліста не відбуваються. Та підтримати себе й полегшити життя можливо.
До початку вебінару або під час зустрічі Ви можете поставити питання, висловити уточнення, заперечення абощо. Чекаємо на Вашу активність, адже у нас сьогодні спільна задача: зберегти себе, відновити власні ресурси і використати їх на розвиток свій, всіх, хто поряд і, навіть, цілої країни.
Познайомити учасників з особливостями проживання травматичного досвіду; запропонувати доступні засоби подолання його наслідків для людини.
ознайомити учасників з особливостями переживання психологічної травми в умовах війни та по завершенню бойових дій;
провести аналіз можливих наслідків для людського організму дії стресогенів та проявленості психологічних, фізіологічних, соціальних особливостей ПТР;
запропонувати прості дієві засоби зниження психоемоційного стресу та подолання наслідків травми арт-терапевтичними технологіями.
ознайомлення учасників з особливостями проживання психологічної травми дорослим;
розуміння наслідків травматизації, етапів проживання стресу в умовах війни та в післявоєнний період;
здатність реагувати на власні відчуття, брати на себе відповідальність за власний стан здоров’я ( в тому числі соматичного);
вміння застосовувати екологічні технології для саморегуляції й самовідновлення власного здоров’я;
готовність вчасно звертатися по допомогу до спеціалістів (за потреби);
активізація бажання знаходити нові дієві інструменти для здійснення ефективної професійної діяльності.
Вчителі, вихователі, адміністративні працівники закладів освіти, практичні психологи, соціальні педагоги та інші педагогічні працівники дошкільних установ та закладів середньої освіти.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари