Головне меню порталу
Відбувся в понеділок 19 квітня 2021 року о 18:00
«Шляхи формування сприятливого психологічного клімату у педагогічному колективі»
Психологиня в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арт-терапевтка. Керівниця громадської організації...читати все
Психологиня в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арт-терапевтка. Керівниця громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада». Авторка програми «Розвиток творчої обдарованості учнів сучасної школи шляхом формування навичок емоційно-вольової саморегуляції» (гриф МОН України, 2018 рік). 28 років досвіду роботи в закладах освіти.
В різний час працювала:
Дошкільні установи: вихователькою, методисткою, завідуючкою приватних дошкільних установ;
Школа: психологинею, соціальною педагогинею, тренеркою з розвитку емоційного інтелекту та обдарованості учнів;
ВУЗ: викладачкою спецкурсів;
Наукова діяльність: заступницею директора Наукового центру орального аналізу, керівницею департаменту наукових досліджень в галузі педагогіки і психології при «Міжнародній асоціації науково-практичної психології та екрального аналізу «Серце під сонцем».
Громадська діяльність: членкиня спілки підприємців та промисловців малих, середніх та приватизованих підприємств, членкиня Ради підприємців при Торгово-Промисловій палаті; членкиня робочої групи при МОН України, членкиня експертної комісії із затвердження профілактичних програм.
Посилання на сторінку спікерки: https://vseosvita.ua/user/id50450
приховати59 грн.
до 19 квітня включно
90 грн.
з 20 квітня
Щастя забагато не буває. Якщо Ви давно мріяли про наш «Щоденник щасливої вчительки» - обов'язково долучайтеся до вебінара. Під час етеру буде оголошено умови розіграшу цього незамінного вчительського помічника. Чекаємо на вебінарі!
Реформа освітньої галузі, соціальні зміни, впровадження концепції Нової української школи, Закону України «Про освіту» активізують ряд вимог до особистості педагога, підвищення ефективності його професійної діяльності.
Варто зосередити увагу на пошуку шляхів, засобів, що мають вплив на результативність освітнього процесу, серед яких особливого значення набуває соціально-психологічний клімат в педколективі, його якість і особливості взаємовідносин між усіма учасниками освітнього середовища.
У визначеному контексті варто розвивати соціально-психологічну компетентність педагога, вчитися застосовувати прості ефективні моделі взаємостосунків в колективі закладу освіти, формувати вміння вирішувати конфліктні питання, надавати підтримку колегам і підпорядковувати власну поведінку загальним цінностям, що сповідує колектив закладу.
Сприятливий мікроклімат забезпечує почуття задоволеності власною діяльністю, підвищує ефективність професійної активності, позитивно впливає на дітей та учнів, батьків. Ви можете задавати питання до початку вебінара. Ми обов’язково відреагуємо на Ваші запити.
Познайомити учасників із практичними підходами до підвищення соціально-психологічної компетентності педагогів.
розглянути питання психологічного клімату в освітньому просторі і соціально-психологічної компетентності педагога;
висвітлити складові соціально-психологічної компетентності;
познайомити учасників з формами, засобами покращення мікроклімату в педагогічному колективі;
запропонувати систему практичних заходів для згуртування педагогічного колективу;
спонукати учасників до творчих пошуків та особистісного самовдосконалення.
розуміння структури педагогічного колективу, показників його ефективності й значення кожного для покращення мікроклімату в закладі освіти;
вміння створювати умови для підвищення соціально-психологічної компетентності власної і колег;
здатність застосовувати практичні підходи в підсиленні власної позиції і покращенні взаємостосунків з колегами;
активізація бажання знаходити нові дієві інструменти для здійснення ефективної професійної діяльності.
Вчителі, вихователі, адміністративні працівники закладів освіти, практичні психологи, соціальні педагоги, корекційні педагоги, логопеди та інші педагогічні працівники дошкільних установ та закладів загальної середньої освіти.
Поширені запитання
Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.
Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list
Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list
У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.
Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна звернутися до Служби підтримки info@vseosvita.ua або написати комусь із менеджерів сайту.
Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.
Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.
Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».
Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатДивитись інші вебінари