Відбувся у вівторок 21 квітня 2020 року о 18:00
«Розвиток імпресивного мовлення у дітей з інтелектуальними порушеннями»
Співзасновниця, керівниця, методистка та експертка консалтингової агенції для освітян «Центр компетенцій» (м.Київ);
►дипломована фахівчиня в сфері спеціальної психології та логопедії;
►авторка тренінгів...читати все
Співзасновниця, керівниця, методистка та експертка консалтингової агенції для освітян «Центр компетенцій» (м.Київ);
►дипломована фахівчиня в сфері спеціальної психології та логопедії;
►авторка тренінгів з інклюзивного навчання, організації та побудови командної роботи в сфері освіти, проведення психодіагностичної роботи пізнавальної діяльності дошкільників та молодших школярів;
►авторка логопедичних тренінгів та майстер-класів; співавторка та методистка програми з розвитку та адаптації дітей із синдромом Дауна.
Має дві вищі освіти за напрямами «Корекційна освіта» та «Спеціальна психологія».
Загальний досвід роботи у педагогічній сфері з 2012 року; досвід роботи із дорослою аудиторією з 2014 року; загальний досвід роботи на керівних посадах з 2015 року.
приховати59 грн.
до 21 квітня включно
90 грн.
з 22 квітня
У сучасному світі однією з найважливіших компетенцій є високий рівень розвитку комунікативних навичок, адже саме спілкування є одним з найефективніших засобів передачі інформації, знань та способів, що допомагають адаптуватися до умов виставлених суспільством. Кожна людина, незалежно від рівню розвитку мовленнєвих та комунікативних навичок потребує успішності в спілкуванні, адже саме цей критерій допомагає нам успішно соціалізуватися. Розвиток мовлення важкий та трудомісткий, багатокомпонентний та тривалий процес, що потребує розвитку інших психічних функцій. Саме через його складність, у багатьох категорій дітей, що мають особливі освітні потреби, виникають труднощі при його формуванні та розвитку. Діти з порушеннями інтелектуального розвитку різних ступенів часто мають мовленнєві порушення та утруднення у спілкуванні. Для того, щоб детально розібратися з чого саме необхідно розпочинати роботу з розвитку мовлення та яким чином її правильно організувати в освітніх закладах, впродовж вебінару висвітлимо питання розвитку імпресивної сторони мовлення, як початкової ланки цього важливого процесу.
Сформувати уявлення, у фахівців команди психолого-педагогічного супроводу, про мовленнєві порушення та можливості мовленнєвого розвитку дітей з інтелектуальними порушеннями.
сформувати розуміння поняття «дитина з інтелектуальними порушеннями»;
сформувати уявлення щодо поняття «імпресивне мовлення»;
сформувати уявлення щодо взаємозв’язку розвитку імпресивного мовлення та успішності дитини з інтелектуальними порушеннями в навчанні;
розглянути алгоритм організації спілкування в групі або класі де навчається дитина з інтелектуальними порушеннями;
рекомендації щодо організації занять з розвитку імпресивного мовлення у дітей з інтелектуальними порушеннями в умовах навчального закладу.
розуміння причин виникнення труднощів в спілкуванні у дітей, що мають інтелектуальні порушення;
розуміння важливості розвитку імпресивного мовлення в розрізі розвитку пізнавальної та комунікативної функцій;
розуміння важливості правильної організації корекційно-розвиткової роботи відповідно до імпресивного мовлення у дітей з інтелектуальними порушеннями.
Фахівці команди супроводу дитини з особливими освітніми потребами у закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти із інклюзивною формою навчання (директори та методисти закладів загальної середньої освіти, вчителі, вихователі, психологи, корекційні педагоги та логопеди).
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари