і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Приємно познайомитись. Я – Сучасний Учень!

Ви можете замовити Свідоцтво, що підтверджує Вашу участь у вебінарі, в будь-який зручний для Вас момент. Завантаження Свідоцтва при цьому буде доступне одразу після перегляду Вебінару.

Перегляд безкоштовний
Зразок свідоцтва:
Вигода 96 грн.
145 грн. 49 грн.
Оплата квитанцією
Вебінар відбувся в четвер, 10 січня 2019 о 20:00:00

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «Та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». (У разі, якщо Ви не набрали достатньо правильних відповідей, інформація не відображатиметься) "

Черниш Олена. Психолог в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості. Керівник громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада». Автор програми «Розвиток творчої обдарованості учнів сучасної школи шляхом формування навичок емоційно-вольової саморегуляції» (гриф МОН України, 2018 рік). 28 років досвіду роботи в закладах освіти.

В різний час працювала: дошкільні установи: вихователь, методист, завідуюча приватних дошкільних установ; школа: психолог, соціальний педагог, тренер з розвитку емоційного інтелекту та обдарованості учнів; ВУЗ: викладач спецкурсів. Наукова діяльність: заступник директора Наукового центру екрального аналізу, керівник департаменту наукових досліджень в галузі педагогіки і психології при «Міжнародній асоціації науково-практичної психології та екрального аналізу «Серце під сонцем».

Громадська діяльність. Член спілки підприємців та промисловців малих, середніх та приватизованих підприємств, член Ради підприємців при Торгово-Промисловій палаті; член робочої групи при МОН України.

Член робочої групи при МОН України.

Посилання на сторінку спікера: https://vseosvita.ua/user/id50450

Інформація про вебінар

Кожен з нас, обираючи педагогічну професійну ниву, прагне зробити цей світ кращим.

У вчителя є величезна потреба віддавати свій досвід – життєвий, професійний, особистісний кожному учневі, з яким ми зустрічаємося в школі.

Вчитель завжди орієнтований на те, що його праця матиме найкращий результат – кожен урок, кожна зустріч з Учнем зробить його багатшим і подарує цінні знання, моральні якості, життєві цінності. В цьому ми з Вами бачимо свій сенс.

Пропонуємо подивитися на шкільне життя очима учнів.

Сьогоднішня зустріч складається з двох етапів.

В першій частині вебінару ми вирішили показати, що викликає біль у наших дітей, засмучує їх, травмує і призводить до втрати інтересів та емоційного виснаження.

В другій частині, вислухавши Учня, ми зрозуміємо його бажання, очікування, прагнення та інтереси. Учень нам підкаже, які педагогічні підходи для нього є бажаними та ефективними.

Цільова аудиторія

Педагогічні та адміністративні працівники закладів освіти, психологи, соціальні педагоги, дефектологи, корекційні педагоги.

Мета

Розвивати уявлення про особливості та очікування учня щодо організації освітнього середовища сучасної школи.

Завдання

 1. В образній формі продемонструвати ситуацію емоційного стану учня.
 2. Розглянути очікування та потреби сучасного учня щодо організації ефективного комфортного середовища в школі.
 3. Означити коло питань для вчителів по удосконаленню педагогічних підходів в роботі з учнівською молоддю різних вікових категорій.

Опис

 1. За допомогою яскравих образів покажемо стресове навантаження на особистість учня.
 2. Продемонструємо основні ризики вдома та в школі для збереження психологічного стану учня.
 3. Означимо рівень емоційного виснаження сучасного учня.
 4. Від першої особи покажемо потреби та очікування учнів на кожному етапі шкільного життя.
 5. В опосередкованій формі окреслимо коло питань для покращення освітнього середовища в цілому та мікроклімату в класному колективі.
 6. Матеріали вебінару спонукають педагогічних працівників закладів освіти до пошуку ефективних стратегій організації навчально-виховного процесу.

Очікувані результати

 • Знайомство зі стресогенами, які дезорієнтують учня та призводять до втрати інтересу до навчання.
 • Усвідомлення потреб та очікувань учнів щодо створення комфортного, безпечного середовища для їхнього гармонійного розвитку.
 • Розуміння механізмів ефективної взаємодії з учнівським середовищем.
 • Активізація прагнення знаходити нові підходи в роботі з учнівською громадою.

Після перегляду вебінару ви отримуєте:

 1. Програма вебінару або додаткові матеріали в текстовому форматі;
 2. Онлайн-запис, який можна переглядати повторно для закріплення пройденого матеріалу;
 3. Свідоцтво, що підтверджує Вашу участь у вебінарі. На свідоцтві вказується  тривалість в академічних годинах. Вартість свідоцтва складає 49 грн.
Якщо Ви бажаєте отримати Свідоцтво про участь у вебінарі «Приємно познайомитись. Я – Сучасний Учень!»
оплатіть його вартість

Після чого Свідоцтво буде доступне для скачування у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення, або на сторінці самого вебінару.

Вигода 96грн.
145 грн. 49 грн.
Оплата квитанцією
Cвідоцтво видається в електронному форматі

Якщо у вас є питання стосовно теми вебінару, ви можете їх поставити перед початком вебінару або після його завершення.

Під час прямої трансляції спікер Черниш Олена не завжди має можливість дати відповідь на них.