і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Музичне мистецтво в сучасній освіті. Частина ІІ

Ви можете замовити Свідоцтво, що підтверджує Вашу участь у вебінарі, в будь-який зручний для Вас момент. Завантаження Свідоцтва при цьому буде доступне одразу після перегляду Вебінару.

Перегляд безкоштовний
Зразок свідоцтва:
Вигода 96 грн.
145 грн. 49 грн.
Оплата квитанцією

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «Та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». (У разі, якщо Ви не набрали достатньо правильних відповідей, інформація не відображатиметься) "

У світовому просторі проходять глобальні перебудови в економічній, політичній, суспільній областях, що викликають корінні зміни і в українській вищій освіті, в тім числі, з музичного мистецтва. Визначення напрямів професійної підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва із врахуванням вимог сучасних світових тенденцій освіти, розглядається як актуальне питання розвитку суспільства, що впливає на формування ціннісного світу та духовних потреб підростаючого покоління.

Розв'язання визначених завдань у системі вищої музично-педагогічної освіти уможливлює творчо-виконавська підготовка майбутніх учителів музичного мистецтва, яка є складною неперервною динамічною системою, що передбачає вдосконалення і розвиток професійно значущих особистісних якостей, інтеграцію, постійне зростання, ґрунтовність і фундаментальність знань, набуття фахових компетентностей і головне – сприяє якісному перетворенню майбутнім учителем свого внутрішнього світу, що приводить до принципово нового внутрішнього стану майбутнього фахівця, його способу життєдіяльності та життєтворчості.

У другій частині даного вебінару ми зосередимо свою увагу саме на вчителі музичного мистецтва. Яким має буди сучасний музичний педагог? Ми розглянемо основні концептуальні підходи, які використовуються в сучасній освіті для підготовки майбутніх музичних фахівців.

Також розглянемо що таке педагогічна практика, та яку роль вона відіграє в особистісному становленні майбутнього педагога з музики. Розкриємо питання взаємодії студентів-практикантів з учнями в загальноосвітніх навчальних закладах.


Частина ІІІ. Сучасний музичний педагог: його саморозвиток та особистісні характеристик

  • 3.1. Концептуальні підходи до підготовки педагогів музичного мистецтва
  • 3.2. Професійна компетентність вчителя музики
  • 3.3. Особистісне становлення майбутнього вчителя музичного мистецтва
  • 3.4. Особливості підготовки музичного педагога

Посилання на  І частину вебінару: https://vseosvita.ua/webinar/muzicne-mistectvo-v-sucasnij-osviti-castina-i-11.html

Якщо Ви бажаєте отримати Свідоцтво про участь у вебінарі «Музичне мистецтво в сучасній освіті. Частина ІІ»
оплатіть його вартість

Після чого Свідоцтво буде доступне для скачування у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення, або на сторінці самого вебінару.

Вигода 96грн.
145 грн. 49 грн.
Оплата квитанцією
Cвідоцтво видається в електронному форматі

Якщо у вас є питання стосовно теми вебінару, ви можете їх поставити перед початком вебінару або після його завершення.

Під час прямої трансляції спікер не завжди має можливість дати відповідь на них.