Відбувся в п'ятницю 17 вересня 2021 року о 18:00
«Конфлікти: сутність, типи, етапи та способи управління»
кандидатка політичних наук, доцентка кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій, директорка Центру сталого розвитку Ужгородського національного університету, громадська діячка, волонтерка....читати все
кандидатка політичних наук, доцентка кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій, директорка Центру сталого розвитку Ужгородського національного університету, громадська діячка, волонтерка. Має 14 річний стаж роботи викладання, проведення тренінгів та досвід роботи з різними віковими та статусними групами в межах формальної та неформальної освіти. Брала участь та координувала ряд загальноукраїнських проєктів, які були пов’язані із закладами освіти, таких як «Відкривай Україну» «Озеленення України», «Серце до серця», «Освітня мережа сприяння сталому розвитку», «Інноваційний університет» і т.д. У 2019 році була регіональною лідеркою порозуміння Програми розвитку ООН в Україні на Закарпатті. Проходила стажування у Польщі, Словаччині, Чехії та Румунії.
приховати75 грн.
до 17 вересня включно
90 грн.
з 18 вересня
Наше життя не може існувати без зіткнення ідей, життєвих позицій, цілей, як окремих людей, так і малих та великих колективів. Постійно виникають розбіжності думок і різного роду суперечності, що нерідко переростають у конфлікти. Серед вчених немає єдності в розумінні природи конфлікту як соціального явища: одні вважають, що конфлікт – норма в соціальному житті, інші вчені вважають, що конфлікт – небезпечна хвороба, «соціальна патологія» і від неї раз і назавжди треба позбавитися. В обох випадках критерієм істини є життя: у наш час відбувається лавиноподібне зростання конфліктів на всіх рівнях, тому незалежно від точки зору усіма признається існування конфліктів. Саме тому конфлікти необхідно ретельно вивчати, знати їх сутність, досліджувати й діагностувати і знати рекомендації щодо їх урегулювання, адже незалежно від сфери у якій вони виникають вони мають в основі багато спільного.
Ознайомити з категоріальним апаратом конфліктології та сформувати у слухачів здатність по-науковому аналізувати конфліктні ситуації, виявляючи дійсні чинники їх загострення та реалістично виходячи з цього, відшукувати способи розв’язання та профілактики конфліктів.
розкрити зміст та природу конфлікту, його структуру;
ознайомити з типологією та формулами конфліктів;
проаналізувати динаміку процесу розвитку та управління конфліктами;
домогтися розуміння методів діагностики та форм завершення конфліктів;
дати аналіз специфіки системи управління конфліктними ситуаціями в організаціях.
розуміння сутності та структури конфліктів, його учасників;
знання різних формул конфліктів і способи їх попередження;
вміння діагностувати і аналізувати конфлікт з визначенням основних конфліктних понять;
здатність правильного застосовування методів управління конфліктами на конкретному етапі;
розуміння різниці різних форм завершення конфлікту.
Педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів загальної середньої, професійно-технічної, фахової передвищої, вищої освіти, адміністрація закладів освіти, психологи, соціальні педагоги, менеджери освіти будь-якого рівня.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари