Головне меню порталу
Відбувся в середу 14 грудня 2022 року о 18:00
«Формування здоров’язбережувальної компетентності педагога: від депресивного стану до психічного здоров’я»
Психологиня в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арттерапевтка. Керівниця громадської організації...читати все
Психологиня в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арттерапевтка. Керівниця громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада». Авторка програми «Розвиток творчої обдарованості учнів сучасної школи шляхом формування навичок емоційно-вольової саморегуляції» (гриф МОН України, 2018 рік), «Розвиток емоційного інтелекту особистості шляхом використання проективних, імітаційних технологій» (гриф МОН України, 2019 рік). 28 років досвіду роботи в закладах освіти.
В різний час працювала:
Дошкільні установи: вихователькою, методисткою, завідувачкою приватних дошкільних установ;
Школа: психологинею, соціальною педагогинею, тренеркою з розвитку емоційного інтелекту та обдарованості учнів;
ВУЗ: викладачкою спецкурсів;
Наукова діяльність: заступницею директора Наукового центру орального аналізу, керівницею департаменту наукових досліджень в галузі педагогіки і психології при «Міжнародній асоціації науково-практичної психології та екрального аналізу «Серце під сонцем».
Громадська діяльність: членкиня спілки підприємців та промисловців малих, середніх та приватизованих підприємств, членкиня Ради підприємців при Торгово-Промисловій палаті; членкиня робочої групи при МОН України, членкиня експертної комісії із затвердження профілактичних та корекційно-розвиткових програм.
Посилання на сторінку спікерки: https://vseosvita.ua/user/id50450
приховати75 грн.
до 14 грудня включно
90 грн.
з 15 грудня
Сьогодні досить яскраво відчувається загальна втома людей від постійного перебування в стресовому середовищі. У педагогічних працівників ситуація ускладнюється ще й через необхідність брати на себе відповідальність за велику кількість дітей, які також відчувають значне психоемоційне напруження.
Період тривалого стресу призводить до формування депресивних станів, що супроводжуються почуттям глибокої втоми, втратою інтересів, високою тривожністю, потребою в зменшенні соціальних контактів та іншими особливостями. Саме про те, на що варто звернути увагу, коли звертатися по допомогу до спеціалістів, ми й поговоримо на вебінарі.
Під час зустрічі розглянемо доступні засоби самопідтримки, які можна застосовувати також в роботі з дітьми, учнями та студентами.
В додатку до вебінару Ви знайдете добірку практичних інструментів для своєї професійної діяльності.
До початку вебінару або під час зустрічі Ви можете поставити питання, висловити уточнення, заперечення абощо.
Розвиток здоров’язбережувальної компетентності педагогічних працівників закладів освіти шляхом формування здатності до самооцінки власного стану і застосування методів самовідновлення.
розглянути основні маркери депресивного стану у педагогічних працівників;
вчитися самостійно визначати рівень психічної напруги та власну схильність до депресії;
запропонувати засоби відновлення стану душевної рівноваги і встановлення внутрішнього балансу;
познайомити з практичними інструментами запобігання розвитку депресії у дітей, учнів, студентів (в додатку).
вміння оцінювати власний психологічний стан і робити прогноз щодо механізмів збереження здоров’я і професійної активності;
розуміння необхідності співпраці зі спеціалістами для відновлення стану душевної рівноваги, покращення психічного здоров’я, усунення симптомів депресії у себе і дітей, учнів, студентів, з якими працює педагог;
здатність добирати засоби психолого-педагогічного впливу з метою самовідновлення, підтримки дітей, учнів, студентів та запобігання порушень здоров’язбережувальної складової особистості;
готовність взаємодіяти з усіма учасниками освітнього процесу для подолання негативних наслідків, викликаних депресивними станами;
активізація бажання знаходити нові дієві інструменти для здійснення ефективної професійної діяльності.
Вчителі, вихователі, працівники закладів позашкільної і професійної (професійно-технічної), передвищої освіти, адміністративні працівники закладів освіти, практичні психологи, соціальні педагоги та інші педагогічні працівники закладів освіти.
Поширені запитання
Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.
Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list
Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list
У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.
Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна звернутися до Служби підтримки info@vseosvita.ua або написати комусь із менеджерів сайту.
Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.
Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.
Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».
Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатДивитись інші вебінари