і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Арт-терапія в педагогічній практиці. Діагностичні техніки

Ви можете замовити Свідоцтво, що підтверджує Вашу участь у вебінарі, в будь-який зручний для Вас момент. Завантаження Свідоцтва при цьому буде доступне одразу після перегляду Вебінару.

Вебінар відбувся у вівторок, 12 березня 2019 о 20:00:00

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «Та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». (У разі, якщо Ви не набрали достатньо правильних відповідей, інформація не відображатиметься) "

Черниш Олена Степанівна. Психолог в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арт-терапевт. Керівник громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада». Автор програми «Розвиток творчої обдарованості учнів сучасної школи шляхом формування навичок емоційно-вольової саморегуляції» (гриф МОН України, 2018 рік). 28 років досвіду роботи в закладах освіти.

В різний час працювала: дошкільні установи: вихователь, методист, завідуюча приватних дошкільних установ; школа: психолог, соціальний педагог, тренер з розвитку емоційного інтелекту та обдарованості учнів; ВУЗ: викладач спецкурсів. Наукова діяльність: заступник директора Наукового центру екрального аналізу, керівник департаменту наукових досліджень в галузі педагогіки і психології при «Міжнародній асоціації науково-практичної психології та екрального аналізу «Серце під сонцем».

Громадська діяльність. Член спілки підприємців та промисловців малих, середніх та приватизованих підприємств, член Ради підприємців при Торгово-Промисловій палаті; член робочої групи при МОН України, член експертної комісії із затвердження корекційно-розвивальних програм.

Сторінка спікера: https://vseosvita.ua/user/id50450

Інформація про вебінар

Терапія мистецтвом дає можливість м’яко та безпечно вирішувати ряд освітніх завдань.

Одним з провідних питань, які допомагають спрямувати педагогічний процес на забезпечення диференційованого підходу, є вивчення та глибоке розуміння індивідуальних особливостей учня.

Під час вебінару Ви отримаєте можливість засвоїти проективні технології, які забезпечать здатність здійснювати індивідуальний підхід до учня на основі його внутрішніх потреб, соціальних напрацювань та очікувань.

Запропоновані діагностичні інструменти дадуть можливість отримати інформацію про кожного учня, яку іншим шляхом повною мірою Ви не дізнаєтеся.

Мета

Розвивати здатність до виявлення та розуміння індивідуальних особливостей учнів шляхом використання засобів арт-терапії.

Завдання

 1. Познайомити учасників з принципами та основними правилами використання арт-терапевтичного інструментарію.
 2. Розвивати вміння використовувати техніки арт-терапії з учнями різних вікових категорій.
 3. Формувати здатність безпечного та доречного застосування запропонованих технік в педагогічній практиці.

Опис

 1. Принципи арт-терапії.
 2. Структура заняття.
 3. Правила проведення заняття з арт-терапії.
 4. Діагностична вправа «Живий будинок».
 5. Діагностична вправа «Баранчик у пляшечці».
 6. Діагностична вправа «Лінія мети».
 7. Діагностична вправа «Сніданок – обід – вечеря».
 8. Діагностична вправа «Лінія».

Очікувані результати

 1. Засвоєння основних принципів і правил застосування арт-терапевтичного інструментарію щодо збереження безпечного та комфортного середовища.
 2. Практичне ознайомлення з проективними техніками вивчення індивідуальних особливостей учнів школи.

Обладнання

Підготуйте для роботи аркуші паперу А4, простий та кольорові олівці.

Після перегляду вебінару ви отримуєте:

 1. Програма вебінару або додаткові матеріали в текстовому форматі;
 2. Онлайн-запис, який можна переглядати повторно для закріплення пройденого матеріалу;
 3. Свідоцтво, що підтверджує Вашу участь у вебінарі. На свідоцтві вказується  тривалість в академічних годинах. Вартість свідоцтва складає 49 грн.
Якщо Ви бажаєте отримати Свідоцтво про участь у вебінарі «Арт-терапія в педагогічній практиці. Діагностичні техніки»
оплатіть його вартість

Після чого Свідоцтво буде доступне для скачування у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення, або на сторінці самого вебінару.

Вигода 96грн.
145 грн. 49 грн.
Оплата квитанцією
Cвідоцтво видається в електронному форматі

Якщо у вас є питання стосовно теми вебінару, ви можете їх поставити перед початком вебінару або після його завершення.

Під час прямої трансляції спікер Черниш Олена Степанівна не завжди має можливість дати відповідь на них.