Я - вчитель початкових класів. Для мене діти- найголовніше в житті. Вони, наче промінчики світла.
Я розумію їх. Легко знаходжу спільну мову.
До кожної дитини потрібно знайти правильних підхід. Матеріал для навчання потрібно шукати цікавий, зрозумілий, потрібно більше спілкуватися, використовувати сучасні, цікаві матеріали. Ррозповідати, що школа- це знання. І діти будуть хотіти ходити в школу – навчатися….( Готую до школи дошкільнят ( наявний сертифікат волонтера “Підготовка майбутніх першачків до школи”) і дітей 1-4класів).
Потрібно створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Це означає, що учні не просто будуть набувати знань, а вчитимуться використовувати їх на практиці й опановуватимуть навички. Тобто формується ядро знань, на яке накладатимуться уміння, як користуватись цими знаннями, цінності та навички, що знадобляться випускникам української школи в професійному та приватному житті.
Дуже складно передбачити, у якому світі житимуть наші діти – адже він швидко змінюється. Проте із впевненістю можна сказати, що їм потрібно буде вміти працювати в команді й співпрацювати. Саме тому значну частину навчального часу в НУШ буде присвячено роботі в групі. Уміння вчитися – це ще одна навичка, яка стане в пригоді кожній людині. Адже у світі, який швидко змінюється, потрібно не відставати, а значить – уміти самостійно навчатись.
У 21 сторіччі учитель перестав бути єдиним джерелом знань, а отже – він повинен опанувати нову роль. Учитель і дитина – це партнери, тому рішення щодо роботи на уроці вони приймають спільно. Своїм запитанням дитина може спрямувати урок, а правила поведінки в школі та за її межами вчителі й учні будуть випрацьовувати разом.