Новини
14475
17 серпня 2020 о 18:27

Як відбуватиметься підвищення кваліфікації вчителів в умовах карантину: рекомендації МОН

Усі заплановані тренінги, семінари чи інші активності для освітян мають проходити з використанням дистанційних технологій.

Для кожного педагога важливий професійний розвиток, й нині завдяки різноманіттю курсів, вебінарів та конференцій це можна зробити без жодних зусиль. У зв'язку з послабленням карантину підвищення кваліфікації педагогічних працівників стоїть на порядку денному. Адже навички організації дистанційних уроків нині дуже важливі та потрібно кожному вчителю.

Так, МОН листом від 12.06.2020 №1/9-323 проінформувало заклади післядипломної освіти щодо проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах послаблення карантинних обмежень.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, МОН рекомендує проводити семінари, тренінги, конференції з використанням дистанційних технологій. А щодо тематики планування освітніх заходів чи модулів для педагогів, врахувати актуальні питання організації освітнього процесу в умовах карантинних обмежень.

Наприклад, які інструменти чи сервіси допоможуть вчителю ефективно провести онлайн-урок, які є технології змішаного навчання, методи взаємодії з учнями під час онлайн-уроків, як провести коригувальне навчання тощо. І звісно, найціннішими будуть поради педагогів-практиків.


Підвищуйте кваліфікацію на "Всеосвіті". Ми пропонуємо чудові онлайн-курси від освітніх експертів, корисні вебінари, в яких спікери діляться власними лайфхаками, марафон, який стартував уже сьогодні. І найголовніше, що заклади освіти можуть співпрацювати зі "Всеосвітою" у сфері підвищення кваліфікації та отримати чимало переваг.

Обирайте, що вам до вподоби та навчайтесь в будь-який час!

Читайте також:

Курси та вебінари від «Всеосвіти» відповідають змінам до Порядку підвищення кваліфікації

Порядок підвищення кваліфікації: гроші ходитимуть за вчителем

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!