Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

17-21 серпня
Марафон
Траєкторія розвитку сучасного педагога

Авторка марафону і фасилітаторка онлайн-зустрічей – Литвиненко Леся Анатоліївна, креативна директорка, головна редакторка та співзасновниця проєкту «Всеосвіта».

Реєстрацію на марафон завершено
Проходження з 17 до 21 серпня.
Початок о 18:00
Кому? Вчителям, вихователям, викладачам!
Мета шлях від саморозвитку – до прибутку на «Всеосвіті»!
Сертифікат про підвищення кваліфікації на 15 академічних годин. безкоштовно

Сьогодення диктує дуже багато викликів, а разом з ними змінюється як роль вчителя, так і методи його роботи. Навколо стає все більше нових технологій, без яких неможливо буде уявити життя. Світ стискається до розміру долоні, комунікації спрощуються, інформація стає все більш відкритою та доступною, тому завдання вчителя – бути гнучким у змінах, щоб навчити цьому вмінню дітей.

Роль вчителя – це роль наставника. У процесі спільної діяльності вчитель і учень взаємно навчаються.

Адже сучасний педагог – це фасилітатор, ментор, фахівець, який готовий відповідати вимогам часу, передбачити результати своєї діяльності. Не пропустіть унікальну можливість стати ВЧИТЕЛЕМ НОВОГО ПОКОЛІННЯ! У вас буде 5 днів, щоб познайомитися з тенденціями освіти і поповнити свою професійну скарбничку актуальними освітніми технологіями, інструментами та «прокачати» свої педагогічні компетентності, а також дізнатися, як можна отримати додатковий дохід на «Всеосвіті».

ДЕНЬ 1:

Обмін досвідом як інструмент взаємозбагачення педагогів.

Обмін досвідом – це одна із важливих форм методичної роботи. А де можна знайти так багато напрацювань, як не на нашому порталі?

Всі користувачі, які зареєструються на марафон, отримають 100 гривень кешбеку.

На «Всеосвіті» знаходиться найбільша та найсучасніша онлайн-бібліотека в Україні, яка має багатофункціональну повнотекстову інформаційно-пошукову систему, що забезпечує збір, зберігання та поширення інформації. Сюди потрапляють якісні матеріали, створені фахівцями і відібрані модераторами.

У персональному блозі можна не тільки ділитися власними думками, новинами, світлинами, оголошеннями, а й розглядати широкий спектр питань, пов'язаних із удосконаленням педагогічної майстерності та впровадженням інновацій в освітню діяльність.

Сучасні технології допомагають зробити будь-який урок цікавим і захопливим. Головне – грамотно використовувати їх з методичної точки зору. Оволодіти навичками користування генератором динамічних QR-кодів – це один із ключових умов продуктивного заняття.

Як з максимальною ефективністю використовувати ці потужні ресурси, вам розповість теоретична частина та практичні завдання.

ДЕНЬ 2:

Дистанційне навчання школярів із «Всеосвітою» – легко!

Останнім часом швидкими темпами йде становлення та розвиток онлайн-моделі навчання з використанням віртуального освітнього середовища. Це не тільки зручно, а й практично та мобільно разом із «Всеосвітою». Можна легко поєднувати навчання з відпочинком та іншими справами, а також вчитися з різних куточків України, за наявності ґаджета з підключенням до мережі Інтернет.

Формула дистанційного навчання = будь-де + будь-коли + будь-який

Дистанційні технології дають можливість розширити межі як стандартного навчання, так і освітнього процесу під час карантину, канікул. Завдяки новому «віртуальному класу» можна проводити онлайн-уроки для учнів з впровадженням електронних підручників, презентацій, домашніми завданнями. Електронні журнали допоможуть відслідковувати динаміку засвоєння знань школярів.

Надсучасний конструктор тестів стане в пригоді для створення власних тестів, які варто використовувати для закріплення, перевірки знань учнів, проведення самостійних і контрольних робіт.

Саме в цей день будуть розглянуті всі технічні та методичні питання, пов'язані з організацією навчальної роботи дистанційно. Нехай відтепер дистанційне навчання приноситиме вам якомога менше турбот і буде результативним!

ДЕНЬ 3:

«Всеосвіта» як мотиваційний майданчик до навчання.

Не всім дітям подобається вчитися і це далеко не поодинокі випадки. Причин багато: нудно на уроці, не подобається вчитель, нецікава тема... Але як же боротися з цією проблемою?

Створення мотивації до навчання – одна з головних умов успішності та ефективності освітнього процесу. У настроях учнів повинні домінувати оптимізм і віра в себе. Допомога педагога полягає у постановці цікавих та складних, але здійсненних завдань. При цьому головний акцент потрібно робити не на результат, а на сам процес досягнення тієї чи іншої цілі. Діти мають усвідомити, що досягнення успіху часто супроводжується невдачами, багатьма спробами і помилками.

Нові виклики - нові можливості! Встигніть зареєструватися на БЕЗКОШТОВНИЙ марафон.

Одним із ефективних способів підвищення освітнього рівня є дистанційні олімпіади та конкурси. Такий вид заходів спонукає школярів до поглиблення знань. У ході проведення олімпіади створюються умови для самореалізації.

На нашому порталі кожному педагогу буде надана можливість не тільки створити тематичний конкурс чи олімпіаду, а й генерувати різні нагородні документи самостійно. Сучасний та стильний редактор, яким користуються відомі міжнародні видання, допоможе вам у цьому!

Для того, щоб підвищити мотивацію учнів необхідно використовувати весь арсенал методів, прийомів організації та здійснення освітньої діяльності.

Сучасний вчитель уже не ставить перед собою питання про те, чи проводити такі заходи. Його цікавить, як це зробити ефективно!

ДЕНЬ 4:

Професійний розвиток педагога – запорука підвищення якості освіти України.

Ключовою фігурою сучасної школи є вчитель. Сьогодення вимагає нового педагога, який би не тільки транслював знання, а й орієнтував на вдумливе ставлення до розвитку індивідуальності, довкілля, здатності до самореалізації, легкої адаптації та вміння навчатися впродовж усього життя. Таку освіту може надавати тільки висококваліфікований, творчий, соціально активний і конкурентоспроможний педагог, орієнтований на національні цінності.

Вчитель нової хвилі – це той, хто володіє сучасними інформаційними засобами ведення уроку. Кожне заняття повинне бути практико-орієнтованим та підвищувати рівень своєї соціалізації.

Завдяки стрімкому розвитку онлайн-освіти, бути «в тренді» тепер нескладно абсолютно всім. Головне – наявність мотивації та кількох годин вільного часу в тиждень. «Всеосвіта» створила сприятливе мотиваційне середовище для професійного розвитку педагога. Наші онлайн-курси, вебінари та конференції – це важлива частина неформальної освіти, а офіційні документи – це доказ того, що вони визнаються на державному рівні.

Ми хочемо дати відповідь на актуальні питання «Де?», «Як?» і «Коли вчитися педагогу?», адже підвищення кваліфікації сьогодні стало більш ніж доступним.

ДЕНЬ 5:

«Партнерська програма»: просто, прозоро, прибутково.

Відтепер завдяки «Всеосвіті» ви зможете не тільки зростати професійно, а й збагатити свій бюджет.

В учасників марафону буде підвищений % партнерських нарахувань.

Наша «Партнерська програма» – це можливість додаткового доходу для всіх бажаючих педагогів. Все, що вам потрібно зробити - отримати реферальне покликання і поділитися ним зі своїми знайомими, друзями, які ще не знають, де можна почерпнути досвіду, розвити педагогічні компетентності, підвищити свою кваліфікацію.

За кожного фахівця, який знайде щось цікаве для наповнення своєї професійної скарбнички, завдяки вашій рекомендації, ви отримаєте грошову винагороду – від 10% до 20%. Все просто: запрошуйте колег і отримуйте кошти за їх кожну покупку.

ТОП-4 партнери вересня отримають цінні подарунки на День учителя!

В особистому кабінеті буде надано інформацію про операції, здійснені вашими клієнтами і отриманий прибуток. Гроші надходитимуть на закріплений за вами віртуальний рахунок. Ви зможете використовувати ці кошти або для оплати наших послуг, або виводити на свою банківську картку. Окрім цього буде створено загальний рейтинг програми лояльності.

Щороку на партнерській вечірці оголошуватимуться лідери програми. Найактивніші партнери преміюватимуться додатковими бонусами та подарунками.

Що таке «Партнерська програма»? Як стати нашим партнером? Які умови та переваги? – на ці та багато інших питань буде надано відповідь у фінальний день марафону.

Будьте успішними педагогами нового покоління і надихайте на успіх інших!

Реєстрацію завершено

Марафон буде доступний у записі. Після завершення до відео будуть додані субтитри.