Вступні іспити на стадіоні: як під час карантину розв'язують питання зі вступом в Узбекистані

До яких нестандартних кроків під час пандемії коронавірусу вдалися за кордоном.

В Узбекистані вступні іспити для абітурієнтів проведуть на стадіонах. Про це повідомляється на офіційному сайті президента Узбекистану Шавката Мірзійоєва.

До таких нестандартних кроків вдалися через пандемію коронавірусу.

Враховуючи той факт, що закриті приміщення навряд чи відповідають епідеміологічним вимогам, а також не мають достатньої спроможності для складання іспитів протягом бажаних строків через вимогу соціальної дистанції, Президент доручив організувати тести в центральних стадіонах Ташкента та регіонів, — пишеться на сайті президента Узбекистану.

Відповідальним міністерствам та відомствам була доручена ретельна підготовка спортивних стадіонів до тестування, інформування заявників та їхніх батьків про їхнє місце розташування. Глава держави наголосив, що для забезпечення здоров'я населення важливо визначити час складання іспитів, спираючись на висновки Міністерства охорони здоров’я та Санепідемслужби щодо епідеміологічної ситуації.


Вас також може зацікавити: Новий навчальний рік розпочнеться вчасно, підготовка триває за планом, — Шмигаль.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!