Новини
66
10 серпня 2020 о 13:07

Новий навчальний рік розпочнеться вчасно, підготовка триває за планом, — Шмигаль

Голови обласних державних адміністрацій контролюють увесь процес підготовки до навчання.

Навчальний рік в Україні почнеться вчасно, без змін — підготовка триває у штатному режимі. Про це під час інтерв'ю "Радіо Свобода" розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він додав, що вже проведені усі необхідні заходи й наради. Відповідні процеси підготовки запущені в усіх областях.

Є якісь спекуляції, маніпуляції, що всі будуть вчитися вдома, що соціалізація дітей не відбудеться. Є маса прохань: пустіть хоч в перший клас хоч на один день дітей, щоб діти побачили, що це таке. Ні. В нас навчальний рік починається 1 вересня, — зазначив прем'єр-міністр.

В інтерв'ю він наголосив, що увесь процес підготовки до нового навчального року контролюють голови обласних державних адміністрацій.

В тих регіонах, де є «червоні» обмеження, звичайно, буде введений карантин такий самий, який вводиться при інших епідеміях. Наприклад, коли епідемія грипу або якась інша інфекція, то закривають школи на 2 тижні, діти вчаться вдома дистанційно, а потім знову йдуть у школу, — додав Денис Шмигаль.

Також прем'єр-міністр порушив питання про зекономлені за час карантину кошти за опалення, дитяче харчування та електроенергію у сільських дитячих садочках. Зокрема Денис Шмигаль зазначив, що, якщо будь-кого цікавлять зекономлені кошти, то можна звернутися до сільської чи районної ради, переглянути фінансові документи, побачити економію та її перерозподіл.

Я впевнений, що усі фінансові документи є відкритими в доступі для громадян і з ними можна ознайомитися будь-коли за бажанням, — зазначив прем'р-міністр.

Раніше ми писали про те, що у МОЗ затвердили постанову з рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби.

Фото взято з порталу "UAZMI"


Вас також може зацікавити: У ВР пропонують виділити школам кошти на маски та антисептики з коронавірусного фонду.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.