Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини
9088
6 серпня 2020 о 18:33

У ВР пропонують виділити школам кошти на маски та антисептики з коронавірусного фонду

На думку Сергія Бабака, не чесно перекладати забезпечення шкіл засобами індивідуального захисту на місцеві бюджети.

Профільний комітет з питань освіти, науки та інновацій радить уряду виділити кошти з коронавірусного фонду, аби забезпечити школи засобами індивідуального захисту. Про це заявив голова комітету Сергій Бабак в ефірі телеканалу ZIK.

І МОН, і головний санлікар, поклали обов’язок на засновників закладів забезпечити всіх і всім – і дезинфекторами, і масками, і тут питання грошей мене дуже сильно турбує. Тому що ми перекладаємо це на місцеві бюджети і на засновників. Це не дуже чесно по відношенню до місцевих бюджетів. В них і так вистачає своїх проблем і є недонадходження через карантинні обмеження. Ми рекомендували уряду виділити ці кошти з коронавірусного фонду, на який, до речі, забрали в освіти майже три мільярди гривень. І тому ми просили б використовувати ці кошти за призначенням. А це якраз і підпадає під основну мету фонду, - зазначив Сергій Бабак.

Він додав, що в інакшому випадку адміністрація закладів може звертатися до батьків, аби все це купити, що взагалі неприпустимо:

Ми віддали свої  гроші на боротьбу з коронавірусом не просто так. А щоб долати наслідки цієї коронавірусної хвориби. Карантинні обмження в школах – це і є наслідок. Тож треба запезпечити дітей всім необхідним, враховуючи, що гроші в коронавірусному фонді все ще є. 

Вас також може зацікавити: Носіння маски без хорошої вентиляції в школі - знущання над учнями та вчителями, - лікар-епідеміолог

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.