Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

21 лютого 2022 о 19:34
38 0

«Всеосвіта» встановила рекорд як перша українська освітня платформа з найбільшою кількістю сервісів для педпрацівників

На «Всеосвіті» працює понад 33 освітні сервіси, якими щодня користуються понад 2 млн зареєстрованих користувачів.

Національна освітня платформа «Всеосвіта» святкує свій четвертий день народження, і дуже символічно, що саме сьогодні ми встановлюємо свій четвертий рекорд!


Національний Реєстр Рекордів України офіційно засвідчив, що «Всеосвіта» є рекордсменом як освітня платформа, що налічує найбільшу кількість сервісів для педагогічних працівників.

Це надзвичайно важливий рекорд для «Всеосвіти», адже за чотири роки невпинної, кропіткої праці, попри всі перипетії, «Всеосвіта» надала можливість педагогам з усіх куточків України не лише якісно та цікаво підвищувати кваліфікацію, але й економити час та сили завдяки зручним та сучасним онлайн-сервісам на нашій платформі.

На «Всеосвіті» працює 6 основних розділів, що налічують понад 33 освітні сервіси, якими щодня користуються понад 2 млн зареєстрованих користувачів.

Підвищення Кваліфікації

Інструменти педагога

Інструменти для учнів та батьків

Єдиний в Україні магазин для освітян

Актуальні новини освіти

Інше

Від щирого серця дякуємо кожному освітянину і кожній освітянці за довіру до нас! За співпрацю, активність, натхненні ідеї та коментарі. Ми працюємо для вас, ми не зупиняємось на досягнутому, а рекордсменимо далі! Попереду – ще довгий, але захопливий і грандіозний шлях. І ми пишаємося тим, що йдемо цим шляхом пліч-о-пліч з вами. 

У коментарях розкажіть, як давно ви зі «Всеосвітою», якими розділами найчастіше користуєтесь, а також привітайте колег, які разом з вами та «Всеосвітою» змінюють українську освіту на краще.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали:
«Всеосвіта» встановила третій рекорд як наймасовіша шкільна олімпіада з української мови
«Всеосвіта» встановила рекорд у номінації «Наймасовіша олімпіада з української мови»
«Всеосвіта» – національний рекордсмен України