Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

ОЛІМПІАДИ ВІД «ВСЕОСВІТИ» Є РЕКОРДСМЕНАМИ У КІЛЬКОХ НОМІНАЦІЯХ КНИГИ РЕКОРДІВ УКРАЇНИ

Що таке Олімпіади від «Всеосвіти»?

300 цінних подарунків для дошкільнят та учнів 1-11 класів. Дипломи та сертифікати для всіх учасників та організаторів. Робота над помилками, чесно і прозоро сформований рейтинг та онлайн- або офлайн-проходження.

124571

учнів
зареєстровано
на олімпіаду
з української мови

Унікальний дизайн
нагородних документів

Кожен диплом, свідоцтво чи подяка – це шедевр, над яким працювала ціла команда креативних професіоналів своєї справи. Кожен документ розроблений під окремий навчальний предмет, а його текст вказаний двома мовами: українською та англійською, відповідно до європейських стандартів. За бажанням можна додати навіть особисту фотографію. Ваші успіхи не залишаться непоміченими, а яскраві свідоцтва та дипломи будуть неповторним свідченням ваших заслужених перемог, милуватимуть око і грітимуть серце ваших рідних та друзів.

Обирай свій предмет

30 класів-переможців отримають подарунковий набір* з крутецьких зошитів від «Всеосвіти»!

*кожен учень класу отримує: 1 зошит, ручку, олівець та приємні подарунки для вчителя

Як взяти участь у розіграші?

1 Клас, який складається мінімум з 10 учнів, повинен пройти олімпіаду з 2-х різних предметів в період з 16 грудня до 28 лютого (включно).

2

Сфотографуйте всіх учнів з нагородами, опублікуйте фото у соцмережах та на сторінці розіграшу з хештегами #vseosvita #Олімпіада напишіть, як ваші учні впоралися із завданнями, та чому саме ваш клас має отримати подарунок. 30 класів, які наберуть більше голосів, отримають подарунковий набір* з крутецьких зошитів від «Всеосвіти»!

*кожен учень класу отримує: 1 зошит, ручку, олівець та приємні подарунки для вчителя

Взяти участь

Переможцями стануть 30 класів, творчі роботи яких наберуть найбільшу кількість голосів.

Кожен клас-переможець отримає подарунки відповідно до місця у загальному рейтингу.

Переваги олімпіад від «Всеосвіти»

«До кольору, до вибору»

Понад 30 цікавих предметних олімпіад для дошкільнят та дітей 1 - 11 класів. Рівень складності – доступний для кожного учасника.

Захопливо

8 типів завдань роблять предметні олімпіади цікавими та пізнавальними.

Зручно і практично

Є два режими проходження: онлайн та офлайн. Долучитися до тестування можна із будь-якого гаджета.

Рекордно

Нам всім є чим пишатися! Наші інтелектуальні змагання стали рекордними – як наймасовіша олімпіада з української мови та як олімпіада з найбільшою кількістю навчальних дисциплін. Саме завдяки кожному з вас ми досягли таких вершин!

Подарунково

Гарантована винагорода для кожного – «Календар-пірамідка»! 30 класів, які наберуть більше голосів, отримають подарунковий набір* з крутецьких зошитів від «Всеосвіти»! *кожен учень класу отримує: 1 зошит, ручку, олівець та приємні подарунки для вчителя

Вигідно та заощадливо

Участь одного учня в одній предметній олімпіаді складає всього 20 гривень. Власники картки учасника клубу «Всеосвіта» отримують знижку 20% на всі олімпіади! Також можна оплатити 50% від організаційного внеску кешбеком.

Дружньо і виграшно

Рекомендуємо брати участь у олімпіаді всім колективом. Це не тільки об'єднає дітей, створить здорову конкуренцію і прагнення до поглиблення знань, а й принесе додаткові бали у загальний рейтинг школи.

Престижно та офіційно

Учасниками олімпіади можуть стати учні шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів – та інших закладів дошкільної, загальної середньої і професійно-технічної освіти. Нагородні документи видаються державною та англійською мовами за міжнародним зразком.

Миттєво

Можна переглянути свої відповіді, провести аналіз помилок. Вчитель має доступ до відповідей всіх своїх учнів. Дипломи та свідоцтва можна завантажити відразу ж.

Гарантований подарунок для всіх!

Календар-пірамідка

Для всіх учасників дистанційної олімпіади від «Всеосвіти» ми підготували гарантований подарунок – яскравий календар-пірамідку на 2022 рік.

Ця проста і дуже корисна розробка легко перетвориться у ваших руках на зручний настільний календар, який не лише прикрасить робоче місце, а й щодня покращуватиме вам настрій. Відтепер ви можете не боятися, що забудете про важливі дати – календар завжди вчасно нагадає про свята і урочисті події. А яскраві малюнки на гранях пірамідки, які ілюструють кожну пору року, нагадуватимуть лише про найприємніші моменти життя.

Також у комплекті до календаря ви отримаєте шаблони вішлистів, в яких можна прописувати свої бажання та цілі як на рік, так і на найближчий тиждень.

Нехай усі мрії здійснюються!

Долучайтесь до розіграшу 30 подарунків від «Всеосвіти»

Ми вперше беремо участь у Всеосвітянській олімпіаді. Дуже приємно, що всі учні класу були учасниками. Завдяки олімпіаді, діти стають сильнішими, загартованішими в боротьбі з собою: зі своїми страха...
23.02.2022
1079
Добрий день, Всеосвіто! Щиро вдячна за чудову можливість набувати дітям досвіду у проходженні олімпіад, пізнавати і відшукувати інформацію, за мотивацію та прагнення до перемог. Мої Нушенята уже вк...
23.02.2022
638
Привіт Всеосвіто! З тобою дружимо ми вже другий рік. І дружба наша стає все міцнішою. Ти допомагаєш нам критично мислити, кожного разу зацікавлюєш нас своїми завданнями. Дякуємо, що надаєш нам впев...
21.02.2022
982

Питання та відповіді

Умови проходження олімпіади

1. Олімпіаду можна пройти в режимі онлайн (в комп’ютерному класі або вдома) та офлайн (вчитель самостійно проводить у класі).

2. Тестування триває 40 хвилин.

3. Олімпіада складається з 15 запитань.

4. В олімпіаді зустрічаються 8 типів завдань: з однією правильною відповіддю, з кількома правильними відповідями, з полем для вводу відповіді, на встановлення відповідності, із заповненням пропусків у тексті, з вибором правильної відповіді, на встановлення послідовності, пошук на зображенні.

5. У кожному завданні може бути як один, так і кілька правильних варіантів.

6. Відповідь зарахується лише тоді, коли будуть правильно виконані всі вимоги завдання.

7. Вартість участі в олімпіаді «Всеосвіта Зима – 2021/2022» становить 20 грн.

Хто може взяти участь в олімпіаді?

Дошкільнята та учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти всіх типів.

Як проходити олімпіаду в режимі онлайн?

Що робити після отримання коду доступу?

Щоб перейти до проходження олімпіади, дитині не потрібно додатково реєструватися на сайті або вводити e-mail. Необхідно перейти за посиланням vseosvita.ua/go та ввести у запропоноване поле код доступу учня.

Як перейти до Кабінету олімпіади?

Кабінет олімпіади знаходиться за посиланням: https://vseosvita.ua/olympiad/s28/office

Що отримають учасники олімпіади?

Дипломи 1, 2, 3 ступенів отримають учні, які посіли призові місця:

1 місце - 15 правильних відповідей;

2 місце - 14 правильних відповідей;

3 місце - 13 правильних відповідей;

Учні, які вказали 12 правильних відповідей та менше, отримають Сертифікати про участь. Всі учасники гарантовано отримають «Календар-пірамідку» від «Всеосвіти»

Коли будуть доступні нагородні матеріали та подарунки?

Всі нагородні матеріали та подарунки видаються в електронному форматі. Вони будуть доступні відразу після проходження олімпіади в «Кабінеті олімпіади».

Визначення переможців розіграшу

Переможців буде визначено на основі голосування інших користувачів. Всі роботи будуть відкриті для перегляду на сайті «Всеосвіта». За них зможе проголосувати кожен охочий на сторінці розіграшу.

Як проголосувати за учасників розіграшу?

Щоб проголосувати за творчу складову роботи дитини, виконайте 2 дії:

1. Авторизуйтесь на сайті «Всеосвіта»;

2. Перейдіть на сторінку зі світлинами конкурсних робіт учасників і натисніть позначку «Проголосувати».

Запрошення через месенджери: