10 %
10 %
10 %

Вітаємо!

У момент реєстрації на порталі «Всеосвіта» у вас з'явилася ще одна цікава і вигідна пропозиція:

участь в партнерській програмі перейти до обговорення
10 %
10 %

Як партнер «Всеосвіти»,

ви можете просто та легко запрошувати нових користувачів на наш портал. Для цього оберіть зручні варіанти:
1

Iндивідуальне партнерське посилання:

https://vseosvita.ua/site/registration

2

Запрошення через месенджери:

3

Запрошення на електронну пошту:

4

Розмістити банер на своєму сайті:

<a href="https://vseosvita.ua/site/registration" target="_blank"><img alt="Курси, вебінари, олімпіади. Портал «Всеосвіта»." src="https://vseosvita.ua/b/88-31.jpg" /></a>
88px X 31px
<a href="https://vseosvita.ua/site/registration" target="_blank"><img alt="Курси, вебінари, олімпіади. Портал «Всеосвіта»." src="https://vseosvita.ua/b/160-60.jpg" /></a>
160px X 60px
<a href="https://vseosvita.ua/site/registration" target="_blank"><img alt="Курси, вебінари, олімпіади. Портал «Всеосвіта»." src="https://vseosvita.ua/b/600-90.jpg" /></a>
600px X 90px
5

Поширити матеріали,

записи у блозі чи новини з нашого порталу - для цього просто скористайтеся кнопкою поширення в соціальній мережі до кожної такої публікації.

10 %
10 %
10 %
10 %
10 %

За допомогу

у залученні нових користувачів та поширенні корисних матеріалів для всіх здобувачів освіти ви отримаєте:

ПОДЯКУ від нового користувача

Всі запрошені вами користувачі також отримують БЕЗКОШТОВНИЙ доступ до величезної корисної інформаційної бази нашого порталу:

 • понад 400 000 авторських методичних розробок;
 • понад 75 000 контрольних тестів;
 • понад 360 тематичних вебінарів та 140 курсів для освітян;
 • щоденні свіжі новини освітнього середовища;
 • психологічна допомога онлайн для освітян.

Це корисно для всіх учасників освітнього процесу - учнів, освітян, батьків.

Плюс до цього кожен новий користувач, який реєструється за вашим партнерським посиланням, відразу отримує 50 гривень привітального кешбеку на свою першу покупку.

КОРИСТЬ та ВИГОДУ для себе:

Ми формуємо широку професійну спільноту і запрошені вами користувачі можуть не лише відвідувати, а й проводити вебінари, публікувати свої методичні розробки, вести свій блог, обмінюватися досвідом з колегами… і цими матеріалами ви зможете користуватися в своїй професійній діяльності чи батьківстві.

А коли запрошені вами користувачі вирішать користуватися не лише безкоштовними матеріалами та заходами, а ще й проявлять бажання купляти наші платні курси та програми, з їх покупок ви отримаєте 10-20% бонусної винагороди на свій спеціальний бонусний рахунок.

Зверніть увагу!

 • передавати партнерські бонуси іншим партнерам не можливо - їх можна використати лише особисто
 • для того, щоб отримувати нарахування за партнерською програмою, важливо бути “активним”, тобто протягом календарного місяця зробити особисту покупку на будь-яку суму

Також для наших партнерів ми проводимо окремі акції, робимо спеціальні пропозиції та організуємо партнерські заходи. Слідкуйте за нашими партнерськими пропозиціями через свій особистий кабінет чи листи e-mail-розсилки.

Можливість потрапити на 3-денний партнерський інтенсив «Всеосвіти» -

це унікальна подія, на яку збираються наші найактивніші та найуспішніші партнери. Список учасників формується завдяки партнерському рейтингу, який демонструє позиції учасників у реальному часі. «Всеосвіта» до участі в інтенсиві запрошує по 10 переможців у кожній рейтинговій категорії, загалом від 40 до 50 партнерів.

На партнерському інтенсиві, що відбудеться у липні 2021 року, ми разом зафіксуємо підсумки партнерського року та із задоволенням привітаємо наших переможців. Звісно, ми готуємо багато сюрпризів та приємностей для цієї зустрічі. На цьому інтенсиві наші партнери матимуть можливість:

 • отримати визнання та відсвяткувати свою перемогу;
 • познайомитися та поспілкуватися з іншими партнерами та обмінятися досвідом;
 • дізнатися першим про нові напрямки роботи та методично-дидактичні розробки «Всеосвіти» для ефективного партнерського використання у новому навчальному році.

3-денний партнерський інтенсив від «Всеосвіти» - подарунок за вашу активність! І ми гарантуємо, що ця подія не залишить байдужим жодного учасника. А рейтингова програма складена таким чином, що отримати свій квиток на участь може кожен активний партнер.

Участь в партнерському інтенсиві зараховується у підвищення кваліфікації. З урахуванням карантинних обмежень формат інтенсиву буде визначений шляхом голосування учасників ближче до самої події.

Партнерський рейтинг:

Рейтинг формується протягом календарного року з липня до червня. У 2020/21 навчальному році він складається з 5 категорій:

1. За найбільшу кількість особисто залучених активних рефералів.
В залік цієї категорії йдуть користувачі, які зареєструвалися за партнерським запрошенням та були активні (тобто, робили покупки на порталі «Всеосвіта»). Саме кількість таких користувачів йде в партнерський залік цієї категорії.

2. За найбільший партнерський рахунок.
Це показник вигідності партнерства із «Всеосвітою», оскільки в залік цієї рейтингової категорії потрапляють партнери, які отримали найбільшу кількість партнерських бонусів, тобто заробили найбільшу суму від партнерства з «Всеосвітою».

3. За найбільшу за кількістю партнерську структуру.
Залік цієї категорії складається з користувачів, яких зареєстрували ваши реферали, тобто партнери, яких ви долучили до «Всеосвіти». Це не показник вашої безпосередньої активності, це показник активності партнерів, які долучилися до «Всеосвіти» за вашою рекомендацією. І це показник вашого внеску в розбудову всієї спільноти «Всеосвіти». Цей рейтинг рахується без врахування особистих рефералів.

4. За найкращу динаміку реферальних запрошень.

Ця категорія спеціально передбачена для партнерів, які долучаються до «Всеосвіти» вже посеред навчального року.
У цій категорії діють спеціальні коефіцієнти:

 • липень 10%
 • серпень 20%
 • вересень 30%
 • жовтень 40%
 • листопад 50%
 • грудень 60%
 • січень 70%
 • лютий 80%
 • березень 90%
 • квітень 90%
 • травень 100%
 • червень 100%

Отже, бачимо, що саме активність в останні місяці партнерського року дає максимальні коефіцієнти участі в цій категорії. Кожен має свій шанс, тому скористайтеся ним!

5. Спеціальна таємна категорія, результати якої визначає керівництво «Всеосвіти» за результатами партнерського року. І це ще одне підтвердження того, що справжня активність буде відзначена і нічого не пройде повз нашої уваги.

10 %
10 %

З вашого персонального бонусного рахунку можна:

оплачувати платні програми на порталі «Всеосвіта» замість грошей (партнерські бонуси не мають обмеження за терміном дії та можуть використовуватися одночасно з кешбеком);

виводити бонуси на свою банківську карту в грошовій формі при накопиченні на рахунку суми більше

100 бонусів.
за умови відрахування всіх передбачених законодавством податків (1 бонус дорівнює 1 гривні).

На вашому партнерському бонусному рахунку

0 бонусів

Якщо у вас залишилися питання стосовно партнерської програми - напишіть нам і ми обов’язково надамо відповідь