Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Робота над граматичною будовою мови на корекційних заняттях з розвитку мовлення для дітей з ООП
»
Взяти участь Всі події
Черниш Олена
Психологиня в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арт-терапевтка.
Безкоштовно

Кабінет психолога

Основна ідея проєкту – об’єднання педагогів і психологів шляхом створення позитивного середовища для спілкування і розв'язання питань, які постають перед вами, друзі.

Ви можете поставити запитання, яке Вас цікавить, психологині Олені Черниш (до ваших запитань має доступ лише психологиня)

Для участі в онлайн-сесії потрібно:

Бажання відвідати сесію;

Матеріали для творчості: папір, фарби, кольорові олівці, пастель – те, чим Ви зможете малювати й писати.

Для чого ми відкрили цей проєкт?

Сьогодення невпинно ставить перед нами нові, часто унікальні, задачі. Команда Всеосвіти вирішила створити проєкт психологічної підтримки освітян для вашого комфорту, збереження психічного здоров’я, можливості навчитися легко вирішувати нагальні робочі й особисті питання, знаходження внутрішніх ресурсів і отримання задоволення від спілкування з позитивно налаштованими однодумцями. Ми запропонуємо багато нових ідей для власного розвитку й професійного зростання.

Основна ідея проєкту об’єднання педагогів і психологів шляхом створення позитивного середовища для спілкування і вирішення питань, які постають перед вами, колеги.

Для кого відкритий кабінет психолога?

Для вихователів і вчителів, для керівників та їхніх заступників, для психологів, соціальних педагогів, дефектологів, асистентів вчителя та всіх бажаючих поставити запитання психологу й отримати відповідь на нього.

Кабінет працює безкоштовно.

Інформація про спікера

Черниш Олена. Психологиня у галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арт-терапевтиня, керівниця громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада».

Авторка програм «Розвиток творчої обдарованості учнів сучасної школи шляхом формування навичок емоційно-вольової саморегуляції» (гриф МОН України, 2018 рік), «Розвиток емоційного інтелекту особистості шляхом використання проективних, імітаційних технологій» (гриф МОН України, 2019 рік). 28 років досвіду роботи в закладах освіти.

У різний час працювала: дошкільні установи: вихователь, методист, завідуюча приватних дошкільних установ; школа: психолог, соціальний педагог, тренер з розвитку емоційного інтелекту та обдарованості учнів; ВУЗ: викладач спецкурсів.

Наукова діяльність: заступник директора Наукового центру екрального аналізу, керівник департаменту наукових досліджень в галузі педагогіки і психології при «Міжнародній асоціації науково-практичної психології та екрального аналізу «Серце під сонцем».

Громадська діяльність. Член спілки підприємців та промисловців малих, середніх та приватизованих підприємств, член Ради підприємців при Торгово-Промисловій палаті; член робочої групи МОН України, член експертної комісії із затвердження просвітницьких, корекційно-розвивальних програм.

Як долучитися до проєкту?

1. Ви маєте бути зареєстрованим користувачем Всеосвіти.

2. Бажаєте відвідувати онлайн-сесії.

3. Всі сесії залишаються доступними в будь-який час.

Як відбувається спілкування?

На цій сторінці у будь-який зручний для вас час ви можете поставити запитання, яке цікавить. До ваших запитів має доступ лише психологиня. Таким чином, ми забезпечуємо дотримання конфіденційності інформації.

Пані Олена ознайомиться з вашими запитами, систематизує, узагальнить та повідомить авторам запитань, в який день вони зможуть отримати відповідь.

Олена Черниш проводитиме онлайн-сесії, під час яких розглядатиме ваші питання. Під час онлайн-сесії ви можете спілкуватися з психологом у чаті. Кожен семінар містить практичну частину: вправи і творчі завдання. Спрямованість матеріалу орієнтована також на задоволення ваших запитів.

Чи можна брати участь у сесії без постановки запитання?

Звісно. Ми організовуємо зустрічі таким чином, щоб цікаво й корисно було всім.

Чому обрали для сесій п’ятницю?

Після робочого тижня накопичується емоційна напруга, якої варто позбутися. Це найкращий час, який ми можемо подарувати собі. Найважливіші дні тижня – вихідні. П’ятничні зустрічі стануть плавним переходом від напруженої праці до повноцінного легкого відпочинку.

Які запитання можна ставити?

Ті, що стосуються компетенції психологині:

взаємостосунки з колегами, батьками й дітьми;

ваші переживання, хвилювання, тривоги, яких потрібно позбутися;

адаптаційні механізми, які допомагають нам створити комфортне середовище для себе й оточуючих (в першу чергу, дітей);

все, що стосується знаходження внутрішніх ресурсів для покращення якості життя та інші.

Чого не буде під час сесій?

Сертифікатів.

Обговорення проблем. Адже сам термін «проблема» має негативний відтінок. Ми ж створюємо позитивне середовище.

Чим наповнені сесії?

Оптимізмом, любов’ю й повагою один до одного.

Простою, доступною інформацією, спрямованою на задоволення ваших потреб щодо питань, які ви озвучуєте в особистих повідомленнях.

Творчими, практичними вправами, які активізують внутрішні ресурси, дають нам силу й енергію та позбавляють зайвої напруги.