Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

30 жовтня 2019 о 13:26

Уроки іноземних мов: підготовку вчителів, підручники і програми МОН зведе у систему

Підготовка до вивчення іноземних мов відбуватиметься в рамках Нової української школи.
Оголошення:

У Міністерстві освіти і науки України наголошують на впроваджені системного підходу до вивчення іноземних мов у Новій українській школі. Про це повідомила головна спеціалістка департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти Міносвіти Оксана Коваленко.

Недостатньо змінити тільки стандарти, внести точкові зміни до програми, підготувати нові підручники з новими підходами або провести якісь тренінги для вчителів... З Новою українською школою у нас з'явилася можливість зв'язати все це в певну систему: і підготовку вчителя, і підручники, і стандарти, і програми, – зазначила пані Коваленко.

Дискусія відбувалась під час круглого столу «Чи знатимуть діти іноземні мови після закінчення нової української школи?», організованого Інститутом Горшеніна і Британською радою в Україні.

Основним завданням було також зорієнтувати освітнє співтовариство на те, що іноземна мова – це не тільки знання, а й уміння, які дитина має представити суспільству після навчання в школі.

Знання мов – це необхідність для того, щоб просуватися по життю, будувати кар'єру, бути мобільним, відкривати для себе світ, – наголосила Оксана Коваленко.

За її словами, важливим питанням наразі є підготовка вчителя, яка допоможе йому оволодіти сучасними технологіями, підходами і унікальними методиками вивчення іноземних мов.

Саме тому минулого року ми спільними зусиллями провели підготовку вчителів іноземних мов, які почали викладати в першому класі. Це була наймасштабніша підготовка вчителів, – пояснила спеціалістка.

Керівник програм англійської мови Британської ради в Україні Саймон Етертон зазначив, що коли Британську раду попросили підтримати програму #НУШ, вони зробили це із задоволенням. Зокрема, вони підготували 17 тисяч вчителів англійської мови до нової методології у співпраці з колегами з Французького інституту, Ґете-інституту Goethe-Institut (Німеччина) і Міносвіти України. За його словами, наразі триває робота з підготовки вчителів другого і третього класів.

У цій реформі ми зосереджуємося не тільки на умовах і цілях, а на потребах дітей. Нова українська школа робить акцент на ідеї того, що необхідно допомогти всім дітям вчитися... Цей акцент на потреби дітей є дуже важливим, – підкреслив аташе з питань співробітництва в галузі французької мови Посольства Франції в Україні Фабріс Пето.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Мовні табори GoCamp – для 550 українських шкіл: стартувала реєстрація

Актуальний вебінар від “Всеосвіти” Легка та результативна англійська для молодших школярів та дітей дошкільного віку ознайомить вас з практичним використанням ігрових прийомів на уроках англійської мови до теми “Їжа, овочі та фрукти”. Спікерка Катерина Крошка розповість про те, як інноваційна методика допоможе вчителям навчати швидко, цікаво, результативно.

Свідоцтво/Сертифікат вебінара може бути зараховане вам як підвищення кваліфікації. 

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/legka-ta-rezultativna-anglijska-dla-molodsih-skolariv-ta-ditej-doskilnogo-viku-prakticne-vikoristanna-metodu-asociativnih-simvoliv-mas-69.html

Вебінар від “Всеосвіти” Особливості вивчення англійської мови у 1 класі за методом асоціативних символів ознайомить вас з особливостями вивчення англійської мови завдяки технології введення лексичних одиниць за МАС. Спікерка Наталія Занюк розповість, чому метод асоціативних символів є надзвичайно ефективним і водночас легким у використанні. 

Свідоцтво/Сертифікат вебінара може бути зараховане вам як підвищення кваліфікації. 

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/osoblivosti-vivcenna-anglijskoi-movi-u-1-klasi-za-metodom-asociativnih-simvoliv-57.html

Вебінар від “Всеосвіти” Ефективність методу асоціативних символів на початковому етапі вивчення англійської мови допоможе зрозуміти принцип поетапної послідовності мовного розвитку, а також технологію створення асоціативних образів-символів. Спікерка Світлана Гунькоознайомить вас з ігровими вправами, які сприяють розвитку комунікації. 

Свідоцтво/Сертифікат вебінара може бути зараховане вам як підвищення кваліфікації. 

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/efektivnist-metodu-asociativnih-simvoliv-na-pocatkovomu-etapi-vivcenna-anglijskoi-movi-58.html

Джерело: Інтерфакс-Україна