Мовні табори GoCamp – для 550 українських шкіл: стартувала реєстрація

Пришкільні мовні табори допоможуть організувати іноземні волонтери.

У 2020 році 550 українських шкіл зможуть запросити до себе іноземних волонтерів і разом з ними організувати пришкільні мовні табори у форматі GoCamp. Для всіх, хто бажає долучитися до ініціативи, стартувала попередня реєстрація.

 Реєстрація триватиме до 17 листопада 2019 року

На цьому етапі реєстрація не означає подачу заявки на GoCamp 2020 і не зобов'язує кандидатів надалі організовувати табір. У такий спосіб організатори виявлять кількість потенційних учасників, а також зможуть роз'яснити умови участі зацікавленим адміністраціям.

Так, усі школи, які подадуться на попередню реєстрацію, об'єднають у Вайбер-групі. А вже на початку листопада організатори почнуть пояснювати особливості цьогорічної програми та умови участі. Вони також допомагатимуть у підготовці заявок для основної реєстрації та відповідатимуть на запитання.

 Реєстрація на основну сесію: з 18 листопада до 15 грудня. 


Цього року табори GoCamp відбудуться у такі дати:

  • з 1 до 12 червня (200 шкіл);
  • з 10 до 21 серпня (300 шкіл);
  • з 7 до 18 вересня (50 шкіл).

Організувати мовний табір можна на базі як міської, так і сільської школи. Участь закладів у проєкті – безкоштовна.

Посилання на реєстрацію: https://gocamps.com.ua/ua/apply-as-a-school-short-form/ 

 Довідково: 

GoCamp – це масштабний проєкт літніх мовних таборів із залученням іноземних волонтерів. Вони допомагають школярам у вивченні іноземної мови, а також сприяють підвищенню кваліфікації вчителів через опанування нових методик спілкування з учнями.

Учасники програми мають можливість попрацювати з волонтерами різних країн світу, отримати досвід перебування у багатокультурному середовищі, покращити знання іноземної мови тощо.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Актуальний вебінар від “Всеосвіти” Легка та результативна англійська для молодших школярів та дітей дошкільного віку ознайомить вас з практичним використанням ігрових прийомів на уроках англійської мови до теми “Їжа, овочі та фрукти”. Спікерка Катерина Крошка розповість про те, як інноваційна методика допоможе вчителям навчати швидко, цікаво, результативно.

Свідоцтво/Сертифікат вебінара може бути зараховане вам як підвищення кваліфікації. 

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/legka-ta-rezultativna-anglijska-dla-molodsih-skolariv-ta-ditej-doskilnogo-viku-prakticne-vikoristanna-metodu-asociativnih-simvoliv-mas-69.html

Вебінар від “Всеосвіти” Особливості вивчення англійської мови у 1 класі за методом асоціативних символів ознайомить вас з особливостями вивчення англійської мови завдяки технології введення лексичних одиниць за МАС. Спікерка Наталія Занюк розповість, чому метод асоціативних символів є надзвичайно ефективним і водночас легким у використанні. 

Свідоцтво/Сертифікат вебінара може бути зараховане вам як підвищення кваліфікації. 

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/osoblivosti-vivcenna-anglijskoi-movi-u-1-klasi-za-metodom-asociativnih-simvoliv-57.html

Вебінар від “Всеосвіти” Ефективність методу асоціативних символів на початковому етапі вивчення англійської мови допоможе зрозуміти принцип поетапної послідовності мовного розвитку, а також технологію створення асоціативних образів-символів. Спікерка Світлана Гунько ознайомить вас з ігровими вправами, які сприяють розвитку комунікації. 

Свідоцтво/Сертифікат вебінара може бути зараховане вам як підвищення кваліфікації. 

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/efektivnist-metodu-asociativnih-simvoliv-na-pocatkovomu-etapi-vivcenna-anglijskoi-movi-58.html

Джерело: МОН

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.