Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

14 лютого 2022 о 12:30
2 0

Щотижнева добірка вебінарів від «Всеосвіти»: найважливіші теми для підвищення кваліфікації

Після проходження кожного вебінару ви можете отримати сертифікат про підвищення кваліфікації від «Всеосвіти» на 2 академічні години.

Прагнення до самовдосконалення та самоосвіта є важливими факторами професійного зростання кожного вчителя. Це забезпечує розширення його творчих можливостей, пізнавальних інтересів та формування творчої індивідуальності. На платформі «Всеосвіта» створено сприятливе мотиваційне середовище для професійного розвитку педагога. Онлайн-курси, вебінари, семінари та конференції – це важлива частина неформальної освіти, яка визнається на державному рівні.

Увага! На «Всеосвіті» можна розраховуватись карткою «єПідтримка». Обирайте будь-який вебінар, замовляйте сертифікат та оплачуйте його ковідною 1000 грн.

Вебінари, які відбудуться з 14 до 18 лютого 2022 року:

Сучасний підручник: яким має бути, як обрати та ефективно застосувати в освітньому процесі

Дата: 14 лютого о 18:00

Спікер: Віктор Могорита

Під час вебінару спікер ознайомить з вимогами до сучасного шкільного підручника у контексті сучасної парадигми освіти, які повинні лягти в основу їх оцінювання та розкаже як оптимально застосовувати навчальні книги в освітньому процесі.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/sucasnij-pidrucnik-akim-mae-buti-ak-obrati-ta-efektivno-zastosuvati-v-osvitnomu-procesi-559.html


Взаємодія з батьками у інклюзивному освітньому просторі закладів дошкільної освіти

Дата: 15 лютого о 18:00

Спікерка: Вікторія Міронова

На вебінарі учасники розглянуть основні принципи взаємодії з батьками в інклюзивних групах, обговорять проблеми, які можуть виникати, як їх подолати або не допустити, а також переваги інклюзії для нормотипових дітей в дитячому садочку.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/vzaemodia-z-batkami-u-inkluzivnomu-osvitnomu-prostori-zakladiv-doskilnoi-osviti-562.html


Скарбничка творчого вчителя. Вчимося створювати навчальні дидактичні матеріали

Дата: 16 лютого о 18:00

Спікерка: Ірина Плескач

У своїй діяльності вчитель має бути готовий до розробки власних дидактичних матеріалів. А з розвитком сучасних технологій у педагога з’являється все більше можливостей для створення таких матеріалів. На вебінарі спікерка розкаже, що таке дидактичні матеріали, як вони допомагають поліпшити процес навчання та розвитку дітей, як вчитель може самостійно створювати різноманітні дидактичні матеріали.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/skarbnicka-tvorcogo-vcitela-vcimosa-stvoruvati-navcalni-didakticni-materiali-517.html


Формування читацької компетентності на уроках зарубіжної літератури у 5 класі НУШ

Дата: 17 лютого о 16:00

Спікерки: Наталія Богданець-Білоскаленко, Олена Фідкевич

На вебінарі учасникам представлять систему методів, технологій, прийомів формування компетентних мовців і читачів, які актуалізуються у процесі вивчення творів зарубіжної літератури, а також висвітлять роль формувального оцінювання в умовах НУШ.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/formuvanna-citackoi-kompetentnosti-na-urokah-zarubiznoi-literaturi-u-5-klasi-nus-568.html

Успішна інтеграція у початковій школі

Дата: 17 лютого о 18:00

Спікерка: Ткач Віктор

Інтегроване навчання – це навчання, яке ґрунтується на комплексному підході. При цьому освіта не може ділитися на окремі дисципліни. Предметні межі при такому навчанні зникають, а в учнів з’являється можливість цілісного сприйняття світу. Під час вебінару спікер висвітлить умови та шляхи для якісної та легкої підготовки інтегрованих уроків у початковій школі.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/uspisna-integracia-u-pocatkovij-skoli-571.html


Сучасна художня література для дітей і підлітків в модельній програмі «Школа радості»: ціннісні та науково-методичні аспекти 

Дата: 18 лютого о 16:00

Спікерка: Ольга Ніколенко

Під час вебінару спікерка розкриє актуальну проблематику та естетичну цінність творів сучасної літератури для дітей і підлітків (за програмою «Школа радості»), а також представить науково-методичні засади вивчення творів сучасних зарубіжних письменників у школі.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/sucasna-hudozna-literatura-dla-ditej-i-pidlitkiv-v-modelnij-programi-skola-radosti-cinnisni-ta-naukovo-metodicni-aspekti-565.html

Нагадаємо, що за участь у вебінарі ви маєте можливість отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на дві академічні години. Для цього необхідно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань і замовити сертифікат.

До зустрічі на вебінарах!