! В а ж л и в о

Бібліотека методичних матеріалів для вчителів

Alt
Пошук методичних матеріалів
14 894 матеріала
Групи прикметників за значенням.
Українська мова
Презентація
20.10.2019
4
0
0
Контрольна робота з теми "Вступ. Міфи народів світу"
Зарубіжна література
Інші методичні матеріали
19.10.2019
6
0
3
Урок-гра брейн-ринг "Я маю право"
Правознавство
Інтерактивні матеріали
19.10.2019
11
0
3
Гра-квест "Стежками неповторної України"
Виховна робота
Інші методичні матеріали
19.10.2019
23
0
2
П'єса «Ходить світом Миколай.., або Хто врятував Фантазію»
Позашкільна освіта
Інші методичні матеріали
17.10.2019
29
0
4
14 894 матеріала
Портал «Всеосвіта» містить найрозширенішу та найактуальнішу базу навчальних матеріалів, серед яких Ви знайдете інформацію з будь-якого предмету. Унікальні документи, якими діляться вчителі різноманітних профілів, допоможуть швидко ознайомитись з потрібною Вам темою.

За кожний викладений матеріал Ви безкоштовно отримуєте яскраве та оригінальне Свідоцтво про публікацію, а також офіційні нагородні документи, що засвідчать Ваш кількісний вклад у розвиток проекту «Всеосвіта».


На сайті «Всеосвіта» зібрані публікації у зручних для Вас форматах: Стаття, Наукова робота, Відеоурок, Презентація, Конспект, Тест, Робоча програма та Інші методичні матеріали. Крім того, Ви можете обирати Розділ, який Вас цікавить і Клас, від Дошкільнят до 12 класу. Це значно полегшить процес пошуку та зведе до мінімуму кількість зайвих для Вас тем. Щоб знайти потрібну Вам публікацію, варто лише ввести її назву у пошуковий рядок сайту.


Розкриваючи будь-яку роботу, Ви маєте змогу бачити кількість переглядів іншими відвідувачами порталу, а також читати і залишати коментарі до матеріалу, що позитивно вплине на сторінку автора в цілому.