Вправа з використанням арт-терапевтичного методу «Казка про соціального педагога»

Опис документу:
Мета: через казкові події знайти шляхи вирішення поставленої актуальної проблеми. Хід заняття: Учасники об'єднуються в дві підгрупи, після чого ведучий роздає папки, в яких знаходяться вказані головні герої казки та картинки з казок для ілюстрації складеної казки, інші канцелярські приладдя для ілюстрації казки, вже стоять на столах учасників. Учасникам озвучують актуальну проблему, до якої потрібно зайти шляхи вирішення: «Чого не вистачає соціальному педагогу для ефективної роботи?».

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Вправа з використанням арт-терапевтичного методу «Казка про соціального педагога»

Мета: через казкові події знайти шляхи вирішення поставленої актуальної проблеми.

 Учасники: соціальні педагоги закладів освіти.

Обладнання: ватман, кольорові олівці, кольорові фломастери, папка з головними героями, папка з картинками з казок, тісто для ліпки, маркери, ножиці, прості олівці, клей.

Хід заняття:

Учасники об'єднуються в дві підгрупи, після чого ведучий роздає папки, в яких знаходяться вказані головні герої казки та картинки з казок для ілюстрації складеної казки, інші канцелярські приладдя для ілюстрації казки, вже стоять на столах учасників. Учасникам озвучують актуальну проблему, до якої потрібно зайти шляхи вирішення: «Чого не вистачає соціальному педагогу для ефективної роботи?». Ведучий озвучує структуру казки: експозиція, зав'язка, розвиток подій та розв'язка. Далі ведучий проводить ритуал для входження в казкотерапію, гру з набором карт Тетяни Зінкевич-Євстигнєєвої «Скарбниця життєвих сил». Підгрупи приступають до складання казки.

Додатки

Додаток 1

Картки до вправи з використанням

арт-терапевтичного методу

«Казка про соціального педагога»

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»