На уроці учні ознайомлюються з основними правилами безпеки під час роботи в кабінеті хімії, правилами поводження з хімічними речовинами та лабораторним обладнанням. Формується відповідальне ставлення до власної безпеки й безпеки оточення під час проведення дослідів і практичних робіт.






