Дата:
Клас: 1
Тема: Іграшки та ігри
Мета: ознайомити з новою лексикою з теми «Іграшки та ігри», формувати навички правильної вимови звуків англійської мови, повторити та закріпити вивчені літери; формувати навичку діалогічного мовлення на рівні речення з опорою на ключові слова; розвивати в дітей увагу, мислення, пам'ять та вміння логічно викладати думки; виховувати дружелюбність.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1.Привітання
https://www.youtube.com/watch?v=Uv1JkBL5728
2. Повідомлення теми та мети уроку
Вчитель оголошує тему: "Today we will talk about toys and games."
Показ іграшок (лялька, м’яч, машинка, ведмедик) з одночасним повторенням англійських слів.
3. Уведення в іншомовну атмосферу
1) Фонетична розминка
Введення скоромовки для закріплення правильної артикуляції звуку[e]:
What a big black cat!
What a cat! What a cat!
2) Повторення вивчених літер
2.1. Вчитель розміщує на дошці літери і діти називають їх по черзі

ІІ. Основна частина уроку
Ознайомлення з новою лексикою, с.60.

Вчитель каже вказівки, учні виконують. (Повторити кілька разів для закріплення.)
"Stand up!" — діти встають.
"Sit down!" — сідають.
"Clap your hands!" — плескають у долоні.
Аудіювання. Робота за підручником, с.60.

Transcript
ABC Action song
A B C D E F G
Come and sit down with me
H I J K L M N
Clap your hands, stand up again
O P Q R S T U
Sing a song for me and you.
V W X Y Z
Sit down with me again
Фізкультхвилинка: Руханка «Teddy Bear»
Вчитель пропонує повторювати рухи за ним:
Stand up, stretch your arms like a teddy bear.
Sit down, hug your knees.
Clap your hands three times.
Turn around slowly.
(Весела музика для підтримки настрою.)
Закріплення лексики уроку. Розвиток діалогічного мовлення. Ігри з лексикою на тему іграшок
Гра «Magic toy box»: діти по черзі дістають картку з іграшкою і називають її англійською.
Гра «What toy is missing?»: на дошці кілька картинок, вчитель ховає одну, діти вгадують, що зникло.
Рольова гра «In the toy shop»: діти уявляють, що купують іграшки, використовують фрази "I want a...", "I have got a...".
ІІІ. Заключна частина уроку
Підсумок уроку
Повторення ключових слів і фраз: toys, ball, doll, car, stand up, sit down, clap your hands.
Спільне виконання ABC Action song.
Рефлексія
Оцініть свої успіхи на уроці.

Використані джерела:















