Урок 23
Тема: My family
Мета: повторити граматичні структури «My name is…», “ It is…”, закріпити назви членів родини та вивчити нові «family», «grandmother», «grandfather», «uncle», повторити цифри від 1 до 10, розвивати усне мовлення школярів.
Обладнання: ТЗН (ноутбук), картки, відео, дидактичний матеріал, іграшка ведмедика.
Перебіг уроку
Привітання (“Hello song”) -5 хв
Good morning, children. I am glad to see you today. And Teddy-bear too.
Come to me and say “Hello” to Teddy-bear.
(Діти в колі, вітаються з іграшкою, називаючи своє ім’я та як у них справи. Наприклад: «Hello. My name is Sasha. I’m good/great etc»)
Фонетична хвилинка -2 хв
«Catch the sound “th”» from Teddy bear
Teacher, this, mother, grey, bird, father, sister, brother, six, hello, grandmother.
Актуалізація опорних знань – 2 хв
Які слова ви чули ?
Як назвемо одним словом? (family)
Today we will talk about family and family members.
Let’s remember, whats words do you know?
Song “ My family”-3 хв
Вивчення нового матеріалу
Робота з підручником – 3 хв.
Open your books at page 37. Look, listen and repeat.
Family
Grandmother (granny)
Grandfather (grandpa)
Uncle
PT-minute “Baby shark” – 2 хв. With Teddy-Bear
Закріплення вивченого
Робота з презентацією. – 3 хв.
Назви хто там зображений.
Гра з картками
Play the game. Open and say “Hello” – 5 хв.
Діти по черзі підходять до дошки, відкривають двері, дивляться, що це за член сім’ї і вітаються з ним.
Наприклад, «Hello, mother» etc.
Для цього повторимо цифри . Пісня «How many fingers?» - 2 хв.
Робота з лего
Піднімають лего, коли чують слово( red lego- mother, sister, aunt or grandma.
blue lego-brother, father grandpa or uncle).(2 хв)
Гра з паперовими пальчиками
Make fingers pupper, colour and name. – 5 хв.
6. Підведення підсумків-1 хв.
- Our lesson is over, thank you . Stand up. Goodbye