Матеріал:

Твердість води

pptx
19.08.2018
5 1
10 Клас

31

0

37

Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Доступ до плеєра. Вбудувати плеєр:

0.
pptx
5,5 Мб
Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

Рекомендуємо

§ 15. Твердість води

pptx
§ 15. Твердість води

16

Аватар профіля Брушньовська Олена Володимирівна
Хімія
9 клас

24 грн

Твердість води хімія, 9 клас НУШ

zip
Твердість води  хімія, 9 клас НУШ

32

Аватар профіля Плавницький Вячеслав Віталійович
Хімія
8—11 клас

25 грн

9 клас НУШ Презентація "Твердість води" (за підр.Попеля)

pptx
9 клас НУШ Презентація "Твердість води" (за підр.Попеля)

59

Аватар профіля Кікоть Людмила Іванівна
Хімія
9 клас

36 грн

Презентація до уроку «§ 15. Твердість води»  9 клас НУШ Хімія

pptx
Презентація до уроку «§ 15. Твердість води»   9 клас    НУШ   Хімія

72

Аватар профіля Cалімон Галина Максимівна
Хімія
9 клас

30 грн

Твердість води. Хімія. 9 клас. НУШ (2026). До підручника Попель П., Крикля Л.

pptx
Твердість води. Хімія. 9 клас. НУШ (2026). До підручника Попель П., Крикля Л.

110

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Хімія
9 клас

32 грн

Конспект уроку. Твердість води. Хімія. 9 клас. НУШ (2026). До підручника Попель П., Крикля Л.

doc
Конспект уроку. Твердість води. Хімія. 9 клас. НУШ (2026). До підручника Попель П., Крикля Л.

96

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Хімія
9 клас

19 грн

Схожі матеріали

Календарно-тематичне планування 11 клас хімія

doc
Календарно-тематичне планування 11 клас хімія

2933

Аватар профіля Кир'ян Лєна Леонідівна
Хімія
11 клас

Календарно-тематичне планування 9 клас хімія

doc
Календарно-тематичне планування 9 клас хімія

4028

Аватар профіля Кир'ян Лєна Леонідівна
Хімія
9 клас

Календарно-тематичне планування 8 клас хімія

docx
Календарно-тематичне планування 8 клас хімія

3138

Аватар профіля Кир'ян Лєна Леонідівна
Хімія
8 клас

Календарно-тематичне планування 7 клас хімія

doc
Календарно-тематичне планування 7 клас хімія

4169

Аватар профіля Кир'ян Лєна Леонідівна
Хімія
7 клас

Календарно- тематичне планування 8 клас з групами результатів на 1 семестр Григорович

docx
Календарно- тематичне планування 8 клас з групами результатів  на 1 семестр Григорович

1042

Аватар профіля Орел Людмила Орел
Хімія
8 клас

Індивідуальна карта самооцінювання хімія 7 клас НУШ, І семестр

zip
Індивідуальна карта самооцінювання хімія 7 клас НУШ, І семестр

541

Аватар профіля Збишко Оксана Іванівна
Хімія
7 клас
✖
↑