Тварини

Гра

Для кого: Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас

22.09.2020

2916

771

12

Опис документу:

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.

Оберіть документ з архіву для перегляду:
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Свійські тварини (ті, яких розворять люди, будують для них житла, годують, піклуються про їх потомство і які приносять для людей величезну користь: робочу силу, молоко, вовну, м'ясо, шерсть, сало…і т.д.)

Корова, свиня, віслюк, коза, вівця, кінь, мул.

*Свійські птахи (ті, яких розворять люди, будують для них житла, годують, піклуються про їх потомство і які приносять для людей величезну користь: м'ясо, яйця, пух, пір'я…і т.д.)

Індик, курка, півень, качка, гуска, цесарка.

*Комахи: бджола

*Риба: короп

Домашні улюбленці (ті тварини, які приносять людині естетичну насолоду, розраду, позитивні почуття від турботи про них, вони як компаньйони від самотності)

Кіт, собака, хом’як, морська свинка, кролик, папуга, рибки, черепаха, єнот, паук.

Дикі тварини (які живуть у нашій місцевості)

Ведмідь, лось, олень, заєць, їжак, лисиця, білка, дикий кабан, вовк.

*Дикі тварини (екзотичні, тропічні)

Тигр, лев, слон, носоріг, жирафа, бегемот, зебра, коала, кенгуру, панда.

Грань між різними видами тварин дуже тонка, оскільки сьогодні та чи інша тварина може бути дикою, а через пару років вона може бути одомашненою (наприклад, єнот), а також потрібно враховувати територіальні і кліматичні особливості (олень далеко на півночі – це свійська тварина, кенгуру у Австралії розводять, а для нас –це дика тварина).

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

«Всеосвіта» дбає про своїх користувачів! Саме тому ми створюємо для вас цінні, якісні та абсолютно безкоштовні розробки. Наш проєкт існує завдяки вам.

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал: