Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Картки емоцій

zip

Гра

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас

18.08.2021

9247

126

6

Вміст матеріалу:

zip
Картки_емоцій.zip
1,6 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Розробка «Картки емоцій» призначена для розвитку емоційно-етичної компетентності дитини. Використовувати її можна в різний спосіб.

Розробка складається з:

  • 18 карток емоцій (15 з емоціями та 3 порожні);

  • 15 ситуативних карток, на яких зображені ситуації та питання до них.

Картки емоцій можна використовувати окремо. Наприклад, для гри «Поясни емоцію».

Правила гри

Гравці навмання витягують картку з колоди й мають показати або пояснити емоцію, яка зображена. Той хто витягує картку «Обери свою емоцію» робить теж саме, але емоцію обирає будь-яку, серед запропонованих у грі.

Така гра розвиває уяву, здатність відрізняти емоції та формує у дітей ширший емоційний діапазон, ніж «смуток» та «щастя».

Наступний спосіб використання розробки – гра «Емоційні ситуації»

Правила гри

Якщо гравців декілька, кожному видається колода карток з емоціями. В ускладненій версії видається уся колода, разом з картками «Обери свою емоцію», в базовій – лише картки з зображеними емоціями.

Гравцям пропонуються ситуації із ситуативних карток. На кожну з них, гравець має покласти ту картку, яка на їх погляд найбільше відповідає емоції персонажа на картці ситуації. Виграє той гравець, який вгадає як можна більше емоцій.

В ускладненій версії гри, гравці можуть обирати кілька емоцій до однієї ситуації, або запропонувати свій варіант емоції, якщо покладуть картку «Обери свою емоцію». Також ведучий може ускладнити ситуацію, якщо запропонує додаткове запитання до картки ситуації.

Ця гра сприяє розвитку емоційного інтелекту та емпатії.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.