Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Коло вибору

zip

Гра

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас

18.08.2021

7468

48

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Розвивайте емоційний інтелект дитини за допомогою розробки «Коло вибору».

З цією розробкою діти можуть вчитися усвідомлювати власні кордони та кордони інших, а також краще розуміти свої емоції й відчуття. У комплекті йдуть додаткові пелюстки – де ви можете самостійно вписати спосіб впоратись з емоціями. Також можна пофантазувати з дитиною, і запропонувати їй заповнити пелюстки тим, що потрібно саме їй. Наприклад: розказати про свої відчуття улюбленій іграшці.

Зона використання «Кола вибору» не обмежена. Його можна розмістити у класній кімнаті, щоб дітки могли підійти і взяти собі пелюсточку, яка їм зараз необхідна. Це дієвий спосіб навчити дитину усвідомлювати свої емоції й знаходити для них здоровий вихід, тобто розвинути емоційно-етичну компетентність, якій приділяється велика увага у НУШ. 

Щоб дізнатись як використовувати розробку – переглядайте відео нижче.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.