Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Корекційна робота з учнями у яких виявлено затримку психічного розвитку – інтелектуальні труднощі
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Тренінгове заняття зі старшокласниками на тему: «Гендерна рівність: що це?»

docx

Психологія

Для кого: Дошкільнята (4-5 років), 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

14.02.2022

357

4

0

Опис методичного матеріалу:

Сучасна освіта як генератор демократичного майбутнього українського суспільства стоїть на порозі якісних перетворень. Домінуючою ознакою демократії є створення в державі таких умов, при яких кожний громадянин має вільні права та можливості для особистої самореалізації незалежно від того, до якої гендерної групи він відноситься. Це зазначено в статті 24 Конституції України, « ... не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками».

Забезпеченням такої рівності вважається не тільки наявність відповідних законодавчих актів і законів, а також формуванням у підростаючого покоління свідомої культури гендерної рівності. Розумінням того, що гендерна рівність і рівноправність поєднує в собі відсутність привілеїв і заборону дискримінації, у вільному виборі людини незалежно від її статті. Нажаль подібна дискримінація знаходиться у культурному щаблі нашого суспільства, який спричиняється консервативними гендерними стереотипами і призводить до ігнорування і приниження особистості за статевою ознакою.

Домінуюча роль у вирішені поставленої задачі належить сучасній освіті і ефективно здійснюється через розробку та впровадження корекційно – розвивальних технік за даною проблематикою.

Я пропонуєю Вам тренінгові заняття для учнів старшої школи, яке допоможе учневі усвідомити гендерну проблему сучасного суспільства, засвоєння толерантних моделей спілкування між статтями та сформувати гендерну культуру власної поведінки.

Мета заняття: формування гендерної культури поведінки, сприяння підвищенню самооцінки, розвиток комунікативної активності, засвоєння толерантних моделей спілкування, вміння конструктивно вирішувати конфлікти.

Вміст матеріалу: показано 2 з 6 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.