Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Як провести вступні випробування за допомогою надійної та сучасної системи тестування від Всеосвіти
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Батьківські збори для батьків.

doc

Психологія

Для кого: Дорослі

14.02.2022

303

2

0

Вміст матеріалу: показано 3 з 5 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Відповідальна самосвідома рольова поведінка батьків є домінуючим фактором становлення гендерної ідентифікації особистості усвідомлення свої гендерної ролі дитини, формування її психологічної статті. Батьки стають взірцем поведінки, взаємовідносин, трудового співробітництва в сім’ї для дитини, яка наслідує це згідно своєї гендерної належності.

Однією з важливих напрямків роботи фахівця психологічної служби є просвітницька робота з батьками. Пропоную один з таких варіантів співпраці з батьками як батьківський всеобуч на тему: «Батьківські збори для батьків». Така форма проведення заходу може бути проведена як в межах одного класу так і загально шкільні. Єдина вимога, це орієнтація заходу на батька, тому учасниками є батько. Хоча у своїй практиці, зізнаюсь абсолютно цього мені досягти так і не вдалося. Були присутні, хоч і в меншому відсотки і мами на такому заході. Але вважаю своєї мети зазначений захід таки досяг. Даю його в такому вигляді як він був у мене розроблений.

Нещодавно завантажили