Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ціннісний підхід до мотивації навчальної діяльності в контексті НУШ: принципи та інструменти візуалізації
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Тематичний комплект «Птахи» розвиток мовлення, мивлення, уваги, пам'яті.

pdf

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас

10.08.2022

99

1

0

Вміст матеріалу: показано 6 з 22 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

1. Обведи птахів за контуром. Це завдання чудово підходить для підготовки руки до письма, розвитку координації рухів. Можна малювати відразу по аркушу, а можна зробити завдання багаторазовим: сховайте аркуш у файл-куточок і запропонуйте малюкові обвести птахів за контуром маркером для білої дошки. Такі лінії ви завжди можете витерти та малювати заново.

2. З'єднай птицю та її тінь. Це завдання розвиває логіку, увагу, координацію рухів. Цей лист теж можна зробити багаторазовим і використати, наприклад, для двох малюків.

3. Знайди, чиє крило, чубчик, дзьоб. Це завдання на образне мислення, розвиток уваги у дітей. Виріжте птахів та окремі частини їх тіл, візьміть чисті аркуші паперу та запропонуйте малюкові приклеїти спочатку птаха, а потім втрачену частину його тіла.

4. Шаблон для творчості "Нагодуй птахів зернятками". Дайте малюкові трохи жовтої фарби і запропонуйте намалювати пальчиком зернятка, які будуть їсти пташки.

5. Домалюй пташкам хвости. Покажіть малюкові, як виглядають птахи з хвостом і запропонуйте йому домалювати хвости безхвостим пташкам.

6. Порахуй скільки птахів та обведи відповідну цифру.

7. Лабіринт «Допоможи птахові знайти дорогу до гнізда».

8. Підбери палітру. Розкладіть перед дитиною картки із зображенням птахів, а трохи нижче палітри, і попросіть його знайти кольори, в які розфарбовано кожен із птахів.

9. З'єднай птицю та її назву. Для виконання цього завдання також можна використовувати файл-куточок. Рівень складності виконання цього завдання визначте собі самостійно. Якщо дитина знає багато літер і намагається читати, допоможіть їй прочитати слова. Якщо малюк ще не знає більшості літер, прочитайте кожне слово чітко, проводячи пальцем. А потім запропонуйте йому з'єднати птахів із їхніми назвами.

10. Допоможи птахам знайти їхні будиночки, провівши їх стежками.

11. Виріж і склей шпаківню. Для виконання цього завдання запропонуйте малюкові вирізати прямокутник, трикутник і коло за допомогою ножиць, а потім приклеїти їх, щоб вийшов шпаківня, як на малюнку вгорі сторінки.

12. Склади пазл. Для підготовки пазла вам необхідно наклеїти роздрукований лист на картон або заламінувати, а потім розрізати по пунктирних лініях. Запропонуйте дитині зібрати картинку з окремих шматочків.

13. Склади ряд від великого до маленького. Для підготовки завдання наклейте роздрукований лист на картон або заламінуйте, а потім виріжте всіх птахів. Попросіть дитину знайти найбільшого птаха і покласти його перед собою, потім знайти найбільшого серед тих, що залишилися, і покласти поряд з першим і так далі, поки не утвориться правильний ряд. Для дітей старше можна ускладнити завдання, просто розповівши, що потрібно зробити, але не нагадуючи далі.

14. Знайди на картинці 10 птахів, а також бджілок, метеликів та зірочки. Познач галочками, якщо знайшов усіх. Порахуй різні предмети на зображенні.

Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили