Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування цінностей у дітей дошкільного віку під час ігрової активності на свіжому повітрі
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Тематичний комплект "Дерева" для дошкільнят

pdf

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років)

10.08.2022

36

0

0

Вміст матеріалу: показано 3 з 7 сторінок

pdf
1,1 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

У комплект входять такі розвиваючі ігри:

1. Збери пазл. "Будова деревина". Для підготовки цієї гри наклейте лист з пазлом на картон, виріжте дерево за контуром, а потім розріжте на частини по пунктиру.

2. Проведи лінії. Це завдання підготовки руки до письма. Ви можете покласти аркуш у файл-куточок і дати дитині маркер для білої дошки (який сухостирається), щоб він провів лінії по намальованом увід дерева до аркуша пунктиру. Потім ці лінії просто витираються.

3. Розмісти предмети. Принцип завдання такий самий, як у нашій осінній грі. Найзручніше заламінувати лист, вирізати з нього окремі предмети, наклеїти на них липучки та грати багато разів, підбираючи місця всім маленьким предметам.

4. Розфарбуй дерева і прикрась їх. Це аплікація на тему пори року: на кожне дерево потрібно наклеїти відповідні елементи (сніжинки, листочки, квіточки).

5. Знайдив кожному ряду дерево, що відрізняється. Найкраще виконувати це завдання, закриваючи непотрібні ряди білим листом, залишаючи для малюка лише 1 ряд. Тоді його увага не розсіюватиметься.

6. Що зроблено із дерева? Поговоріть із малюком про дерев'яні предмети, покажіть йому, як вони виглядають. Запитайте які з намальованих предметів дерев'яні? Коли всі предмети будуть названі (самостійно або за допомогою), попросіть малюка намалювати лінії від дерев'яних предметів до жовтого дерева.