і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

СУЧАСНИЙ КОМПЕТЕНТНІСНИЙ УРОК. ЯКИМ ЙОМУ БУТИ?

Курс:«Google сервіси в роботі вчителя»
Левченко Ірина Михайлівна
16 годин
800 грн
240 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №QX877513
За публікацію цієї методичної розробки Карева Оксана Петрівна отримав(ла) свідоцтво №QX877513
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

СУЧАСНИЙ КОМПЕТЕНТНІСНИЙ УРОК. ЯКИМ ЙОМУ БУТИ?

Слайд № 2

Урок – дзеркало загальної педагогічної культури вчителя, мірило його інтелектуального багатства, показник його світогляду, ерудиції. До хорошого уроку вчитель готується все життя. В. Сухомлинський

Слайд № 3

З уроку починається навчально-виховний процес, уроком він і закінчується. Усе інше в школі грає хоча і важливу, але допоміжну роль, доповнюючи і розвиваючи все те, що закладається в ході уроку. Ю.А. Конаржевський

Слайд № 4

2 Цілепокладання 1 Мотивація, орієнтація 3 Цілереалізація Етапи компетентністного уроку 4 Рефлексивно- оцінюючий

Слайд № 5

Прогнозування мотиваційного поля є необхідною передумовою успішності навчальної діяльності на уроці Прийоми, які можна використовувати для мотивації: Зв’язок навчального матеріалу з реаліями життя Створення проблемної ситуації, для розв’язання якої потрібно засвоїти нове Рольові ігри Використання епіграфів, афоризмів Залучення досвіду дітей Парадоксальність фактів тощо.

Слайд № 6

Цілепокладання – процес формування мети МЕТА ПОВИННА БУТИ КОНКРЕТИЗОВАНА, За вимогами до сучасного компетентнісного уроку тобто визначені предметні та ключові компетентності відповідно до конкретного уроку. ЦІЛІ визначають тип уроку, тип – його структуру, структура – розподіл часу на різних етапах уроку.

Слайд № 7

Цілереалізація Актуалізація Мета: визначити рівень попередньої підготовленості учнів Вивчення нового Мета: допомогти учням засвоїти факти та основні ідеї. «Інтрига», «Дивуй!», «Фантастична добавка», «Відстрочена загадка», заповнення кросвордів, «Альтернатива», «Світлофор», «Мозковий штурм», «Асоціація», «Зайве слово», «Назви відповідь», «Пошук загального», «Групування слів», «Лото», «Зашифровки», «Незакінчені речення» «Асоціації», «Мозкова атака», створення проблемної ситуації, використання яскравих афоризмів, порівнянь, образів, «Знаємо — бажаємо дізнатися — дізналися», «Моделі, що ожили», «Снігова грудка», «Ажурна пилка», «Акваріум», «Броунівський рух», «Навчаючи — учусь», «Павучки», «Місткий кошик»

Слайд № 8

Цілереалізація Узагальнення, систематизація Мета: Узагальнити і систематизувати знання, уміння і навички. Д/з Мета: Розвивати самостійність та творче мисленняв «Письмовий звіт», «Шпаргалка», «Пошта», «Перепишу параграф по-своєму», «Я – вчитель», «Інтелектуальне лото», «Ділова гра», «Аукціон ідей», «Творча робота», «Учені та їхні відкриття», «Фантастичні фігури» «Інтелектуальна розминка», «Одне завдання на двох», «Вірю – не вірю», «Так – ні», «Знайди помилку», «Вибери сам», «Ярмарок – подорож», «Заздалегідь», «Творче завдання»

Слайд № 9

Рефлексивне поле Рефлексія спрямована не на кількісний аналіз здобутих знань та умінь, а головним чином на якість засвоєних учнем понять Рефлексія Я дізнався… Я навчився… Мені сподобалося… Я зміг… Я спробую… Мене здивувало… Це процес усвідомлення людиною своєї діяльності, її результативності .

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Урок – дзеркало загальної педагогічної культури вчителя, мірило його інтелектуального багатства, показник його світогляду, ерудиції.
 • Додано
  28.02.2018
 • Розділ
  Педагогіка
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  199
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  0
 • Номер матеріала
  QX877513
 • Вподобань
  0
Курс:«Створення та ведення власного блогу на платформі Blogger»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
1800 грн
540 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №QX877513
За публікацію цієї методичної розробки Карева Оксана Петрівна отримав(ла) свідоцтво №QX877513
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти