Освіта в Японії - це культ, підтримуваний сім'єю, суспільством і державою.
Велика частина населення має приблизно однаковий рівень доходу.
До 5 років японці поводяться з дитиною, «як з королем», з 5 до 15 років - «як з рабом», а після 15 - «як з рівним». Вважається, що п'ятнадцятирічний підліток - це вже доросла людина, яка чітко знає свої обов'язки і бездоганно підкоряється правилам.




















