-ознайомити учнів з негативними наслідками вживання наркотиків, алкоголю, тютюну ;
-формувати уявлення молоді про здоровий спосіб життя;
- показати негативний вплив нікотину, алкоголю, наркотиків на організм людини;
- сприяти попередженню шкідливих звичок; виховувати в учнів відповідальне ставлення до свого здоров’я.









































