Розвиток мовлення у ліворуких учнів

Опис документу:
Методикою розвитку мовлення, пам'яті та уваги в ліворуких учнів, яка називається "Крути намистинку", користуюсь вже понад 10 років. Завдяки цій нехитрій маніпуляції, діти отримали можливість наздогнати у розвитку своїх праворуких однокласників. Методика успішна, нескладна, тому нею з радістю користуються не лише мої колеги, а й батьки учнів.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Шановня колеги!

У досвіді майже кожного вчителя є праця з ліворукими дітьми. Кожен знає, що ці учні потребують більшої уваги. Все це відбувається тому, що права півкуля мозку, яка відповідає за розвиток мовлення, увагу, пам’ять та інші важливі процеси, в цих дітях розвиваються повільніше, ніж у праворуких. Тому не дивно, що такі учні трішечки відстають у загальному розвитку.

Але, сьогодні, я хочу поділитися з вами досвідом, яких отримала декілька років тому та успішно використовую у своїй роботі з учнями початкових класів.

Мова йде про нескладну вправу, яку мені вдалося знайти на сторінках енциклопедії з китайської медицини. Цей метод я назвала «Крути намистинку». Суть цієї методики полягає в тому, що треба взяти невеличку намистинку, а в моєму випадку я зробила кульку з пластиліну, та поклавши на подушечку великого та вказівного пальця, крутити за часовою стрілкою до 10 секунд. Потім, великий палець залишається у роботі, а вказівний міняється місцями з середнім, безимяним та мізинцем. Ця вправа виконується обома руками по черзі, кожного дня, 2-3 хвилини.

Систематично використовуючи цю методику, в моїй практиці ліворукі учні за місяць – півтора дуже стрімко розвивали своє мовлення, швидко вчили вірші напам’ять, мали гарне каліграфічне письмо.

Я використовую цей метод вже більше 10 років та дуже ним задоволена. Сподіваюсь, що він також стане у нагоді й Вам!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00