Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Моніторинг організації дистанційного навчання: як забезпечити внутрішній та підготуватися до зовнішнього
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Розробка уроку фізики "Розв'язування задач-1. Механічна робота та енергія", 7 клас.

docx

Фізика

Для кого: 7 Клас

04.04.2022

135

0

0

Вміст матеріалу: показано 8 з 30 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Матеріал допоможе вчителю закріпити знання учнів про поняття механічної роботи та потужності, їх позначення та одиниці вимірювання, розвивати обчислювальні навички учнів при розв’язуванні задач на знаходження роботи, потужності та величин, пов’язаних з ними, формувати вміння використовувати знання в нестандартних ситуаціях, розвивати логічне мислення учнів при розгляданні міжпредметних зв'язків «Фізика в літературі».

На уроці застосовуються: опорні конспекти та наочність в додатках; вправа «ВПЦ» (все про це. Робота з кружками. Учням вибірково роздаються паперові кружечки, на яких написані фізичні величини або одиниці вимірювання, позначення фізичних величин, назви приладів, прізвища вчених тощо. Учням треба розказати все, що вони знають про зображене. Коротко і чітко); експериментальні завдання, фізичний диктант, презентація «ТАК ЧИ НІ», перегляд відеофрагментів, міжпредметні зв’язки «Фізика і література».

Розв’язування задач відбувається в дидактичній грі – змаганні «Доміно» та "Заповни пропуски". Вдома учні продовжують розгадувати кросворди, відповіді на які треба буде здати в кінці вивчення розділу, готують проєкти (орієнтовні теми в додатках).

І, за традицією, цікавий відеофрагмент в рубриці "Полюбуймося".