Хочу поділитись власним досвідом, а саме, як ми можемо допомогти дітям з особливими освітніми потребами почуватися в безпеці і впевнено у класі. "Емоційна безпека» - це, те, що дитина знає, що її чують, розуміють і приймають такою, якою вона є. Вона може робити помилки, запитувати і просити допомогу, не боячись, що над нею будуть сміятися або сварити.

































