Обирати форму підсумкової роботи, формат її проведення, час протягом якого учні й учениці її виконуватимуть, має вчитель/вчителька, але так, щоби на підставі виконання цієї роботи можна було встановити рівень результатів, досягнутих учнями й ученицями протягом визначеного періоду навчання.