Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Основи консультативної практики в роботі працівників психологічної служби закладів освіти
»
Взяти участь Всі події

Пріоритетні види діяльності для формування мовленнєвої компетентності дошкільника

Педагогіка

22.01.2022

225

21

0

Опис документу:

Головною метою цілеспрямованої роботи з розвитку мовлення дошкільників є формування мовленнєвої компетенціїяк од­нієї з базисних характеристик особистості . Центральним завданням у дошкільному дитинстві є розвиток зв'язного мовлення, під час якого реалізується головна функція мов­лення — комунікативна. Адже саме за допомогою зв'язного мовлення дитина спілкується з іншими .Розвиток комунікативної компетентності починається з набуття дитиною вміння встановлювати контакт із партнером у спілкуванні, дотримуючись усталених правил етикету. У повсякденному житті дитина спостерігає і наслідує приклади спілкування між собою дорослих, дітей тощо. Справжнім зразкам комунікативної поведінки має бути притаманна широка палітра емоційно-інтонаційного забарвлення.

Відображення змісту документа тимчасово вимкнено. Ми проводимо технічні роботи. Орієнтовний час виконання робіт, до 06:00 27.05.2022

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.