Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Семінар:
«
STEM-майстерня: від STEM-освіти до міжнародного визнання
»
Взяти участь Всі події

Поняття про лужні метали, інертні елементи, галогени

zip

Хімія

Для кого: 8 Клас

10.08.2022

98

5

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (5)
zip
2поняття про лужні метали....zip
8,6 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Даний цифровий навчальний ресурс інтегрований до теми «Періодичний закон і періодична система хімічних елементів Д.І.Менделєєва. Будова атома» хімії 8 класу чинної програми з хімії 12-річної школи. У пропонованій презентації подано теоретичний матеріал по темі, розширено знання учнів про хімічні елементи та їхні властивості на прикладі природних родин хімічних елементів (дужні метали, інертні елементи, галогени), розкрито залежність властивостей усередині груп лужних металів та галогенів від порядкового номеру елемента. Електронний матеріал може бути використаний на уроках хімії 8 класу при вивчені, закріплені, повторені даної теми, як фрагмент уроку 8 класу «Фізичні та хімічні властивості основ. Добування основ», 10 класу «Лужні елементи. Натрій і Калій. Оксиди, гідроксиди, солі Натрію і Калію. Застосування найважливіших сполук Натрію та Калію. Калійні добрива», як елемент на уроках систематизації та узагальненні знань учнів.

Вищезазначені позиції практичної цінності матеріалів допоможуть учням якнайкраще усвідомити сутність даної теми, а творчим учителям конструювати уроки з графічними зображеннями, в яких структурним елементом слугуватиме дана презентація.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.