• Всеосвіта
  • Бібліотека
  • Психологія
  • План Корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи Програма тренінгових занять «Знайомство з цікавим світом різноманітних професій»

План Корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи Програма тренінгових занять «Знайомство з цікавим світом різноманітних професій»

Психологія

13.06.2021

74

0

6

Для кого: Дорослі
Опис документу:
Мета: ознайомити учнів з розмаїттям професій; допомогти краще усвідомити особливості професій; виховувати любов до праці. Заняття 1 «Ким я буду?» Мета: ознайомити учнів з розмаїттям професій; допомогти краще усвідомити особливості професій; виховувати любов до праці. Привітання. Повідомлення теми заняття. Тематичне малювання «Моя улюблена справа»
Перегляд
матеріалу
Отримати код

План

Корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи

Програма тренінгових занять «Знайомство з цікавим світом різноманітних професій»

Мета: ознайомити учнів з розмаїттям професій; допомогти краще усвідомити особливості професій; виховувати любов до праці.

Заняття 1 «Ким я буду?»

Мета: ознайомити учнів з розмаїттям професій; допомогти краще усвідомити особливості професій; виховувати любов до праці.

Привітання. Повідомлення теми заняття.

Тематичне малювання «Моя улюблена справа»

Гра «Підведіться всі ті, хто..»

Вправа «Збери прислів’я»

Гра «Відгадай професію»

Вправа «Оплески»

Заняття 2 «Цікавий світ професій»

Мета: ознайомити здобувачів освіти з історією професій; розширити уявлення учнів про різноманітність професій; формувати стійке позитивне ставлення до професій та до себе як суб’єкта майбутньої професійної діяльності; виховувати повагу до праці людини.

Привітання. Повідомлення теми заняття.

Гра «Розшифруй слово»

Бесіда «Історія професій»

Гра «Відгадай професію»

Гра «Якби я був»

Вправа «Казка про лікаря»

Вправа «Оплески»

Заняття 3 «Вибір професії»

Мета: ознайомити учнів із розмаїттям професій; допомагати краще усвідомлювати особливості професій; виховувати любов до праці та відповідальне ставлення до свого вибору.

Привітання.

Вправа «Назви професії»

Гра «Пантоміма»

Гра «Мрійники»

Вправа «Оплески»

Заняття 4 «Різноманіття професій»

Мета: ознайомити учнів із розмаїттям професій; допомагати краще усвідомлювати особливості професій; зміцнювати родинні зв’язки; виховувати шанобливе ставлення до людей різних професій.

Привітання.

Вправа «Професії моєї родини»

Гра «Чарівний транспорт»

Гра «Допоможи казковому герою обрати професію»

Гра «Зіпсований телефон»

Вправа «Я господар свого життя»

Заняття 5 «Вік живи – вік учись»

Мета: розширити уявлення здобувачів освіти про світ професій, їх назви і сферу діяльності; розвивати вміння орієнтуватися у світі професій; допомогти опанувати потрібні навички та вміння; виховувати шанобливе ставлення до людей різних професій.

Привітання.

Вправа «Закінчи речення»

Гра «Яка це професія»

Вправа «Логічний ряд»

Вправа «Оплески»


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Психологія

13.06.2021

74

0

6

Для кого: Дорослі