• Всеосвіта
  • Бібліотека
  • Педагогіка
  • ОПИС педагогічного досвіду роботи викладача загальноосвітніх дисциплін Державного навчального закладу «Мелітопольський професійний аграрний ліцей»

ОПИС педагогічного досвіду роботи викладача загальноосвітніх дисциплін Державного навчального закладу «Мелітопольський професійний аграрний ліцей»

Опис документу:
До Вашої уваги опис педагогічного досвіду роботи викладача загальноосвітніх дисциплін Державного навчального закладу «Мелітопольський професійний аграрний ліцей».Сподіваюся,що комусь знадобиться, як правило ми це робимо щорічно.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

ОПИС

педагогічного досвіду роботи викладача загальноосвітніх дисциплін

Державного навчального закладу

«Мелітопольський професійний аграрний ліцей»

Бут Ганна Вікторівна закінчила Мелітопольський державний педагогічний інститут у 1996 році. З 2001р. по 2003 р. працювала вихователем гуртожитку в Мелітопольському ВПУ №40, з серпня по листопад 2003р. працювала вчителем у вечірній школі міста Мелітополя.

З листопада 2003 року працює викладачем загальноосвітніх дисциплін в ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ». Педагогічний стаж 14 років, вона є спеціалістом 1 категорії, яка своєчасно підвищує свою кваліфікацію.

Ганна Вікторівна урізноманітнює методи навчання, які допомагають усім учням активно засвоювати матеріали: інтерактивні вправи, завдання, використання бінарних уроків та виробляє творчий стиль мовлення на уроках німецької мови. Під час вивчення нового матеріалу пропонує учням з низьким рівнем знань різнорівневі завдання, які допомагають поступово, методом підвищення інтересу до навчання покращувати якість знань.

Бут Г.В. працює над методичною темою «Вироблення творчого стилю мовлення і поведінки учнів засобами інтерактивних технологій на уроках німецької мови». Вона керує методичною комісією класних керівників вже понад 10 років. Також Ганна Вікторівна є головою Ради учнівського самоврядування в ліцеї, головним редактором ліцейної газети «Калейдоскоп», готує матеріали для газети «Обрій» та ліцейного сайту. На своїх уроках використовує різноманітні методи та прийоми навчання. Так, при використанні проблемного методу навчання, викладач намагається формувати в учнів такі важливі якості розумової діяльності, як допитливість, вміння доказувати та шукати доказів правильності зроблених виводів.

При вивченні предмету Ганна Вікторівна постійно використовує міжпредметні зв’язки, що суттєво підвищує засвоєння нового матеріалу та якість знань. Так, наприклад, при вивченні нового матеріалу використовує раніше отримані знання з математики, історії, художньої культури, української літератури.

Широко використовується наочність на уроках, яка є необхідним елементом навчання. Для цього використовуються презентації, відео та фотоматеріали , які доповнюють плакати при поясненні нового матеріалу. Дуже ефективним у процесі навчання є демонстрація кінофільмів. Для контролю знань викладач широко використовує карточки програмного контролю. Це дуже ефективно коли не вистачає часу на контроль знань. Опитування учнів проходить за короткий час. Карточки розроблені для контролю після вивчення кожного циклу розмовних тем. Цей метод контролю зобов’язує учнів систематично готувати домашні завдання, вести конспекти, щоб успішно пройти контроль знань.

Ганна Вікторівна творча, натхненна особистість, активний учасник та призер обласних та Всеукраїнських конкурсів, а саме:

  1. Обласний конкурс дитячого малюнку «Шляхами мужності славетних козаків» - ІІІ місце.

  2. Обласний конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» - ІІ місце.

  3. Обласний конкурс-виставка «Народна іграшка» - І місце.

  4. Обласний конкурс дитячої та юнацької творчості «Збережемо Україну разом», номінація «Літературна творчість» - І місце; номінація «образотворче мистецтво» - ІІ місце.

  5. Лауреат Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Директор ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ» В.Ф. Миц

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Активізація творчого потенціалу вчителів шляхом використання ігрових форм організації учнів на уроці»
Черниш Олена Степанівна
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.