Пропоную урок з хіміії у 8 класі на тему: "Оксиди, склад, назви, застосування. Урок проходить у вигляді віртуальної екскурсії до мінералогічного музею. На початку уроку учні дописують рівняння реакцій і відповідно продукти реакцій - це і буде тема уроку. Далі виконують вправи на платформі https://learningapps.org/ . І ось перша зупинка-Історична, де більше дізнаємось про Ферум (III) оксид ( гематит). Друга зупинка-косметико - оздоровча , це використовується Карбон(IV) оксиду ( кріотерапія), Ферум(III) оксид( тональний крем та інші. Третя зупинка- аптека, це використання оксидів для лікування. Протягом уроку учні вчаться складати формули оксидів, дізнаються про класифікацію оксидів. Екскурсія завершується виконанням вправ. Учні здобули знання та залишились задоволені.....


















