Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Інклюзія у співпраці – права та обов’язки батьків та їх дітей з ООП
»
Взяти участь Всі події

Мій карантинний щоденник

Вміст матеріалу:

zip
щоденник карантина.zip
11,4 Мб
jpg
1,2 Мб
jpg
1,0 Мб
jpg
910,7 Кб
jpg
1,0 Мб
jpg
1,1 Мб
jpg
563,5 Кб
jpg
840,6 Кб
jpg
889,6 Кб
jpg
1,4 Мб
jpg
953,4 Кб
jpg
1,4 Мб
jpg
379,4 Кб
jpg
721,0 Кб
jpg
1,0 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Карантин став випробуванням для мільйонів людей по всьому світові І сьогодні ми маємо частіше говорити про наші почуття та спонукати до цього учнів. Це допомагає нам усвідомити себе, перш за все, та знайти баланс в ці непрості часи, що особливо важливо для дітей. Цей «Карантинний щоденник» допоможе вашим учням навчитися фіксувати свої почуття.
Тут навіть є сторінка для батьків, щоб і вони могли поділитися з дитиною своїми переживаннями.

0200hggm-9d9e-750x500.pngМи створили революційні шкільні зошити, про які мріють учні з усього світу. У крапку, плюсик, косу лінію, подвійну клітинку і навіть з жовтими полями для концентрації уваги –  у наших зошитах є все, щоб перетворити навчання на справжнє задоволення.

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.

#карантин #портфоліо #щоденник

«Всеосвіта» дбає про своїх користувачів! Саме тому ми створюємо для вас цінні, якісні та абсолютно безкоштовні розробки. Наш проєкт існує завдяки вам.

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення, коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал: