Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Алфавіт-дивосвіт

zip

Українська мова

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас

19.08.2021

5279

33

6

Вміст матеріалу:

+Показати ще (29)
zip
Алфавіт-дивосвіт.zip
17,6 Мб
+Показати ще (29)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Влаштувати дитині захопливу рибалку, гайд по продуктах харчування, транспорту, познайомити з деякими рослинами чи тваринами та ще й вивчити букви дуже просто із захопливою грою-тренажером «Алфавіт-дивосвіт»!

Цей методичний посібник надзвичайний, адже він ефективний для розвитку швидкості сприймання інформації, просторового мислення, дрібної моторики і для навиків читання в майбутньому. Малюкові треба уважно розглянути малюнок і розфарбувати лише ті зображення, які позначені відповідною буквою.

Можна також ускладнити завдання для дитини: попросити розфарбувати лише ті рибки, які пливуть праворуч або ліворуч, коробки, які відкриті або закриті, шорти, які носять хлопчики або дівчатка, яблуко ціле або половинку, зображення, на яких лише велика буква написана або тільки мала… То все ваша фантазія!

Процес гри проходить весело і без жодних труднощів.

Поля є на кожну літеру української абетки, деякі поля у кількох різних екземплярах, тому тренуватися буде над чим!

020128d3-3492-940x191.jpg

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.