• Всеосвіта
  • Бібліотека
  • Педагогіка
  • Матеріал до виступу на МО вчителів естетично – оздоровчого напрямку «Орієнтовна структура предметного тижня образотворчого мистецтва»

Матеріал до виступу на МО вчителів естетично – оздоровчого напрямку «Орієнтовна структура предметного тижня образотворчого мистецтва»

Опис документу:
Кожен тиждень повинен мати інформаційне забезпечення. Готуючи завдання для проведення вікторин, командних змагань, треба враховувати, щоб ними зацікавити не тільки учасників, але й глядачів, учні повинні дізнаватися щось нове.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Орієнтовна структура тижня образотворчого мистецтва

Предметні тижні є традиційними методичними заходами в школі. Вони дають можливість педагогам, підвищувати рівень кваліфікації, професійної компетентності, а учням показати свої знання, вміння, навички, розвивати організаційні здібності поглибити та розширити знання з предметів. Тиждень стає своєрідним творчим звітом, формуванню творчих відносин між учнями, вчителями та батьками, які взаємодіють в процесі підготовки і проведення тижня.

Основне завдання предметних тижнів полягає в тому, щоб у ньому взяло участь якомога більше школярів. Тому про підготовку до кожного тижня знає вся школа. Творча група під керівництвом вчителя розробляє план заходів та назначає відповідальних учнів або класи по підготовці конкретної справи. Яскраві оголошення, про початок проведення тижнів й план заходів, які відбуватимуться протягом всього часу вивішуються заздалегідь на видному місці. На кожен день плануються конкретні заходи: виховні заходи, виставки, вікторини, змагання, інтелектуальні ігри, свята, вечори, індивідуальні та групові конкурси дитячої творчості, дні відкритих дверей. Інколи в рамках тижня проводять відкриті заняття гуртків, рекомендують проводити відкриті уроки та виховні години. Кожен тиждень повинен мати інформаційне забезпечення. Готуючи завдання для проведення вікторин, командних змагань, треба враховувати, щоб ними зацікавити не тільки учасників, але й глядачів, учні повинні дізнаватися щось нове.

Рекомендуємо планувати роботу тижня образотворчого мистецтва у вигляді щоденника за такими блоками:

AutoShape 436AutoShape 440AutoShape 439AutoShape 437AutoShape 438AutoShape 441

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.