Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Практикум зі створення вебквесту: від розробки до впровадження
»
Взяти участь Всі події

Конспект заняття з математики для старшої групи на тему "У нас в гостях Смішарики"

doc

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

10.08.2022

30

0

0

Вміст матеріалу:

doc
159,7 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Мета. Сприяти розвитку вмінь порівнювати і аналізувати. Розвивати увагу, логічне і асоціативне мислення, пам’ять. Виховувати в дітей вміння працювати з роздавальним матеріалом, цікавість до заняття з математики. Удосконалювати вміння рахувати в межах 6 прямою і оберненою лічбою та від заданого числа, співвідносити числа і цифру. Закріпити склад чисел від 2-6. Вчити помічати геометричні фігури в овочах і фруктах; ділити ціле на частини; розв’язувати логічні задачі. Вправляти дітей у вмінні порівнювати предмети за товщиною, висотою, кольором.

Матеріал. Роздавальний матеріал до дидактичної гри «Приготуй салат по рецепту», завдання на аркушах «Домалюй певну кількість яблук».

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.